Polonia Piła zaprezentowana

16.02.2019|Autor: Redakcja

Polonia Piła pokazała się kibicom. Dzisiaj w Galerii Vivo odbyła się prezentacja pilskiej drużyny. Do Grodu Staszica przyjechali wszyscy zawodnicy.

Wśród nich byli m.in. wracający po dwóch sezonach wychowanek Polonii Patryk Dolny, nowy nabytek Oskar Bober, czy zeszłoroczny lider pilan, Thomas H. Jonasson. Nie zabrakło także i młodych talentów, których zakontraktowała Polonia, jak chociażby Szwedzi Henrik Bergstroem i Philip Hellstroem-Bangs. Do Piły przyjechała również prawdziwa perełka, którą jest jedyna w składzie przedstawicielka płci pięknej, Niemka Sindy Weber. Ma ona z Polonią podpisany kontrakt warszawski. To nie koniec atrakcji dla żużlowców i kibiców. W sobotni wieczór odbędzie się jeszcze żużlowy bal, a jutro zawodnicy wybiorą się na mecz siatkarek i futsalowców. Jeżeli pogoda nie będzie zbyt kapryśna, motocykle przy ul. Bydgoskiej zawarczą po 10 marca – to właśnie wtedy mają odbyć się pierwsze treningi.

Transmisję z prezentacji można obejrzeć na Facebooku:

Prezentacja Drużyny Polonia Piła SEZON 2019

Wprost z VIVO Piła prezentacja drużyny Polonia Piła na sezon 2019. Jak Wam się podoba tegoroczny skład? Piszcie w komentarzach🙂

Opublikowany przez TV ASTA Sobota, 16 lutego 2019

Przeczytaj więcej o: bal żużlowy, Euro Finannce Polonia Piła, oskar bober, patryk dolny, polonia piła, prezentacja polonia piła, thomas jonasson

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • pilanin

    Skład ciekawy w porównaniu do ubiegłego sezonu “” GWIAZDY”” typu gapiński , cyfer – pokazały gdzie maja Pile . Mocno wierze ze tym chłopakom się uda hey .
    Ps.
    Karnet juz posiadam dostałem na prezentacji drużyny Lech- z Lechem
    Hey