Prowadził pod wpływem narkotyków. Miał też amfę

12.02.2019   Autor: Redakcja

32-latek posiadł przy sobie amfetaminę i kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Zatrzymali go policjanci z Krajenki.

Dziś w nocy, w Krajence na ul. Dworcowej policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Opel Corsa. Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców Krajenki, 32-letni kierowca wraz z 26-letnim pasażerem.

- Podczas prowadzonej kontroli 32- latek zachowywał się nerwowo i był wyraźnie pobudzony. Mundurowi przypuszczali, że może być on pod wpływem środków odurzających. Policjanci przeprowadzili szczegółową kontrolę, podczas której w pojeździe znaleźli folię aluminiową z zawartością białego zbrylonego proszku. Kierowca oświadczył, że jest to amfetamina, która należy do niego - relacjonuje Iwona Wrotek z policji w Złotowie.

Badania testerem narkotykowym potwierdziły, że to amfetamina. Badanie również wykazało, że 32-letni mieszkaniec Krajenki kierował pojazdem mając w organizmie zakazane środki.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Ponadto 32-latek odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego. Grożą za to do 2 lata pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

fot. KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group