Prowadził pod wpływem narkotyków. Miał też amfę

12.02.2019|Autor: Redakcja

32-latek posiadł przy sobie amfetaminę i kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Zatrzymali go policjanci z Krajenki.

Dziś w nocy, w Krajence na ul. Dworcowej policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Opel Corsa. Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców Krajenki, 32-letni kierowca wraz z 26-letnim pasażerem.

– Podczas prowadzonej kontroli 32- latek zachowywał się nerwowo i był wyraźnie pobudzony. Mundurowi przypuszczali, że może być on pod wpływem środków odurzających. Policjanci przeprowadzili szczegółową kontrolę, podczas której w pojeździe znaleźli folię aluminiową z zawartością białego zbrylonego proszku. Kierowca oświadczył, że jest to amfetamina, która należy do niego – relacjonuje Iwona Wrotek z policji w Złotowie.

Badania testerem narkotykowym potwierdziły, że to amfetamina. Badanie również wykazało, że 32-letni mieszkaniec Krajenki kierował pojazdem mając w organizmie zakazane środki.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Ponadto 32-latek odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego. Grożą za to do 2 lata pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.


fot. KPP Złotów

Przeczytaj więcej o: amfetamina krajenka, KPP Złotów, narkotyki krajenka, policja w krajence, policja złotów, Prowadził pod wpływem narkotyków. Miał też amfę

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • Czeslaff Czeslaf

    “Miał też amfę” -pełna profeska. To może napisz jeszcze gdzie ją skitrał.

    • Z

      Dobrze powiedziane. Też rzuciło mi się to w oczy. Mało profesjonalne podejście ze strony Asty, ale biorąc pod uwagę notoryczne błędy w publikowanych materiałach to nie ma co się dziwić. Szkoda tylko, że mimo zwracania uwagi Asta nic sobie z tego nie robi. Ewidentnie ktoś tam nadaje się do “tarcia chrzanu”, a nie pisania….