Niecodzienny fałszywy alarm

02.02.2019|Autor: Redakcja

Dzisiaj w godzinach popołudniowych, pilscy strażacy dostali wezwanie do pożaru w mieszkaniu na Al. Piastów. Na miejscu okazało się, że ognia nie ma, a wezwanie strażaków było…zwykłą złośliwością.

Za fałszywy alarm odpowiadała kobieta, która chciała w ten sposób odegrać się na byłym mężu. Według jej zamysłu, to właśnie były partner miał zostać ukarany za bezpodstawne wezwanie służb ratunkowy. Plan spalił jednak na panewce, a na kobietę czekało spotkanie z policją. Teraz, według Kodeksu Wykroczeń, grozi jej “kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1500 złotych”.

Zdjęcia i film z “akcji”: Piła Na Sygnale

Przeczytaj więcej o: bezpodstawne wezwanie straży pożarnej, była żona dzwoni na męża, fałszywy alarm piła, fałszywy pożar piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Obserwator

  Ta wariatka nie daje chłopu żyć od kilku lat, siedział w areszcie( za co dostał odszkodowanie od państwa czyli my zapłaciliśmy ) wyrzuciła go z mieszkania, zabrali im córkę( jest w rodzinie zastępczej czyli my płacimy ) , skłóciła cała rodzinę, konkubent napadł go pod domem z nożem( badania dna sprawa w sądzie za co my płacimy ) , regularnie ma niszczony samochód, okradana działka, garaż, piwnica… wszystko zgalaszane na policji a ta tylko umarza!!! Chłop jest wrakiem człowieka mieszka w domu przemocy boi się wracać do swojego domu. Mieszkanie totalnie zdewastowane. Nawet policja i inne służby nie chca już przyjeżdżać( każda interwencja kosztuje za co my płacimy) Kiedy to się skończy ??? Kiedy ktoś coś z tym zrobi zanim dojdzie do tragedii?? A ona oficjalnie w sądzie przyznała się, że sypia z innym i nadal nie maja rozwodu !!! Szok !!!!!

  • judge

   przecież to jest ta sama powalona rodzinka co wyrzucili telewizor na Mistrzostwach Świata

   • dd

    Mylisz klatki mieszkaniowe