Pół mln zł kosztowała nowa baza noclegowa

30.01.2019|Autor: AK

Dobiegła końca budowa pięciu modułów domków letniskowych nad jeziorem w Margoninie. Domki pierwszych turystów będą mogły przyjąć już na wiosnę.

Jest bardzo duży napływ turystów, a miejsc noclegowych nie było za dużo. Te domki są w wyższym standardzie niż cała reszta, także nie będzie problemu z wynajęciem. Głównym celem tych domków było zwiększenie zasobów noclegowych o 20 miejsc. Przy tym powstały trzy nowe miejsca pracy – zapewnia Jacek Łukaszczyk, prezes spółki Margonin Invest.

Wartość inwestycji to ponad pół miliona złotych, przy czym połowa tej kwoty to dofinansowanie unijne. Każdy z modułów ma około 30 metrów kwadratowych. Na parterze jest pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka. Na piętro wiodą drewniane schody. Na poddaszu znajduje się niewielkie pomieszczenie, w którym będą po dwa pojedyncze łóżka oraz szafki nocne.

Domki zostaną umeblowane na wiosnę, tuż przed rozpoczęciem sezonu. Na razie nie zamontowano w nich ogrzewania, ale jest taka możliwość w przyszłości. W sezonie znajdzie się w nich miejsce noclegowe dla w sumie 20 osób.

Przeczytaj więcej o: domki letniskowe margonin, Jacek Łukaszczyk, jezioro margonin, margonin invest, osrodek margonin, Pół mln zł kosztowała nowa baza noclegowa, prezes spółki Margonin Invest

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.