Diler narkotykowy zatrzymany

26.01.2019   Autor: Redakcja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli ponad 100 gramów narkotyków w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego właściciela nielegalnego towaru.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej z pilskiej komendy od pewnego czasu przyglądali się mężczyźnie, który jak ustalili kryminalni może zajmować się handlem narkotykami. Funkcjonariusze zebrali obszerne informacje na ten temat oraz ustalili miejsce prowadzenia nielegalnego biznesu.

22 stycznia br. kryminalni w godzinach porannych zatrzymali mężczyznę, gdy ten jechał do pracy. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, funkcjonariusze znaleźli łącznie ponad 100 gramów narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy. Dodatkowo śledczy zabezpieczyli także wagę elektroniczną i woreczki strunowe oraz pieniądze w kwocie 1 tys. złotych.

Substancje psychotropowe i środki odurzające zapakowane były w różnego rodzaju pudełka po kosmetykach i artykułach spożywczych, schowane w meblościance. Kryminalni zabezpieczyli nielegalny towar, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 36-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem. Grozi mu kara więzienia do 3 lat.


źródło: KPP w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group