Księga kondolencyjna po śmierci Adamowicza

17.01.2019|Autor: Redakcja

Pilanie mogą wpisywać się do Księgi kondolencyjnej w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza. Księga będzie dostępna do soboty w holu Regionalnego Centrum Kultury.

Decyzją Prezydenta RP od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz.19.00 będzie obowiązywała żałoba narodowa. Dlatego też wszystkie flagi na terenie miasta zostaną opuszczone do połowy masztu, a budynek RCK zostanie oświetlony biało-czerwonym światłem.

Kondolencje można składać także w gdańskiej Księdze kondolencyjnej.

***
Tymczasem 27 stycznia o godz. 17.00 będzie można zamanifestować wsparcie dla Jurka Owsiaka. Pomysłodawca WOŚP złożył rezygnację z zarządu stowarzyszenia po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza.

Przeczytaj więcej o: jurek owsiak piła, Księga kondolencyjna po śmierci Adamowicza, paweł adamowicz piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • kolo

  Proszę nie robić cyrku z tym Adamowiczem. Komuś zależy aby ta postać stała się synonimem walki z aktualnym rządem i dzieleniu społeczeństwa. Przecie to był cwaniak nad którym wisiał prokurator, człowiek który jako urzędnik państwowy dorobił się ogromnego majątku którego źródła nie potrafił wyjaśnić. Jeszcze niedawno chołota z PO chciała go wywieźć na taczce, dzisiaj ślinią się jakim był ich przyjacielem. Wykorzystują śmierć tego człowieka do własnych brudnych gierek, a antypolskie portale internetowe tylko podgrzewają sytuację. Czy wy ludzie tego nie widzicie?!!

  • gfut

   Santo subito, kościół powinien ogłosić go patronem łapówkarzy.

  • Pilanka

   Zgadzam się, a broń Boże się temu przeciwstawić. Zjedzą i zaszczują. Schetyna potulny jak baranek, może w końcu zmienią swój ton, swoją nienawiść na obecną władzę, przestaną podjudzać i robić swoje marsze PRZECIW. Cały czas są na nie. Tusk nawołuje, Wałęsa mówi o placu boju. Co to ma być?

  • czytelnik

   >>>Wykorzystują śmierć tego człowieka do własnych brudnych gierek

   Też mam takie wrażenie. Opozycja chyba zwietrzyła szansę, że tragedia Adamowicza może jej pomóc w wygraniu wyborów. Nie bez przyczyny, jeszcze przed pogrzebem pana Adamowicza (R.I.P.) Gazeta Wyborcza opublikowała sondaż wyborczy zrobiony już po zamachu…

 • Janek

  Złożył rezygnację, ale przecież orkiestra dalej będzie grała.
  Rozumiem pana Owsiaka, po prostu przejął się tym że taka sytuacja miała miejsce w czasie jego akcji.

 • feniks

  Naprawdę ZAMILCZCIE….trwa żałoba, zamordowano człowieka, jednak widać z jakiego środowiska zionie nienawiść, niestety z waszego ; skrajna prawica już raz zabiła Narutowicza, teraz historia się powtórzyła….prośba do asta by wyłączyć komentarze, bo zieje nienawiścią – STOP NIENAWIŚCI. Jakże aktualne i ponadczasowe są słowa “dziwny ten świat, gdzie…. człowiekiem gardzi człowiekiem ,…. że ktoś słowem złym zabija jak nożem….przyszedł już czas nienawiść zniszczyć w sobie…lecz ludzi dobrej woli jest więcej “

 • 1

  Tylko żal że w naszym regionie mamy tylu niemądrych, żądnych krwi ludzi…

 • witcher

  na śmierci 96 ludzi,do której przyłożył swą,kaprawą łapę,Kaczyński wywindował się do władzy,teraz na śmierci jednego ją straci,macie się czego bać kaczyści !