Marcin Ćwirzeń sportowcem roku 2018

16.01.2019|Autor: Redakcja

Marcin Ćwirzeń z Trzcianki został najlepszym sportowcem roku 2018 w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim w drugiej edycji plebiscytu “Głosu Wielkopolskiego” pod honorowym patronatem Andrzeja Kraśnickiego, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Marcin otrzymał najwięcej głosów w kategorii “Sportowiec Roku 2018” w swoim powiecie. Nagrodę odebrał w sobotę 15 stycznia w auli AWF w Poznaniu, gdzie odbyła się  Gala Mistrzów Sportu.

Byłem zaszczycony samą nominacją i to było dla mnie ogromne wyróżnienie. Zajęcie pierwszego miejsca i poparcie jakie otrzymałem jest dla mnie czymś nie do opowiedzenia za co bardzo dziękuję. Tytuł “Sportowiec Roku 2018” jest potwierdzeniem, że idę w dobrym kierunku i będę się starał dalej godnie reprezentować nasz region i  Polskę – mówi Marcin Ćwirzeń.

Przypominamy, że Marcin bierze udział w biegach przeszkodowych, w zeszłym roku m.in. brał udział w Runnmagedonie Sahara i Kaukaz gdzie zdobył 2. miejsce oraz w mistrzostwach świata Spartan Race Trifecta gdzie zajął 12. miejsce.  A od tego roku  reprezentuje drużynę biegów przeszkodowych RMF 4RACING Team OCR. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Marcina.

 

Przeczytaj więcej o: Gala Mistrzów sportu, głos wielkopolski, Marcin Ćwirzeń, RMF 4RACING Team OCR, sportowiec roku

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Mmm

  Gratulacje! Poza tym przystojny pan.

 • Syla

  Za dużo fotek przed lustrem..

  • Pilanka

   Liczą się osiągnięcia. Wystarczy popatrzeć w internecie na portalach jak dorosłe kobiety zachowują się jak gimnazjalistki. Przeżywają miłości jak 13to latki, nie pokazując żadnych wartości. Też wstawiają zdjęcia chcąc się pochwalić. Jestem tu z nim, robię to i to. Teraz jedziemy tu, tak słodko trzymając się za rączki 🙂 pełno tego. Pan Marcin ma się czym chwalić i mu kibicuję, mimo że nie znam osobiście.