Wyprawa morska z prezydentem Piły?

07.01.2019|Autor: Redakcja

Ruszyła aukcja wyprawy morskiej z prezydentem Piły. Piotr Głowski włączył się w WOŚP. Licytacja potrwa do 18 stycznia za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.

13 stycznia odbędzie się kolejny – 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w poprzednich latach prezydent Piotr Głowski bierze udział w projekcie prowadzonym przez Jurka Owsiaka. Piotr Głowski wystawił na licytację wyprawę morską.

– Prezydent Miasta Piły zabierze Ciebie i Twoją rodzinę, współpracowników lub znajomych (do 4 osób) na Morską Przygodę. Nie tylko zarazi Was swoją pasją do morza i żeglowania, ale z każdego (nawet “szczura  lądowego”) zrobi w weekend “wilka morskiego”! 
– czytamy na portalu Allegro, gdzie można licytować aukcję.

Doświadczenie żeglarskie nie jest potrzebne i wymagane. Maksymalna ilość osób to cztery. A oto relacja z ubiegłorocznej wyprawy.

Dotychczas prezydent Piły oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. Aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta, Studio K2 i Netia S.A. Dzięki projektom pn. „Zatrudnij Prezydenta” i Wielka morska wyprawa z Prezydentem Miasta Piły” na konto WOŚP trafiło już 34 770 złotych.

opr. Bartosz Mirowski, Urząd Miasta w Pile

Przeczytaj więcej o: aukcja prezydenta piły, licytacje wośp piła, piotr glowski, prezydent Piły, wośp piła, Wyprawa morska z prezydentem Piły?

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • Yedek

    Chętnie wystartuję w licytacji tylko mam wątpliwość czy prezydent umie sterować tą łódką? . . . bo chodzi o to że jak już wypłynie z portu to czy potrafi wrócić ?