24-letni pilanin zaatakował policjantów nożem

07.01.2019|Autor: Redakcja

Policjanci obezwładnili pijanego agresywnego pilanina. 24-latek najpierw groził domownikom, później interweniującym policjantom, aż w końcu skierował nóż w swoją stronę.

W niedzielę policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Funkcjonariusze wiedzieli, że mieszkaniu znajduje się nietrzeźwy i agresywny mężczyzna.

– Gdy mundurowi byli na klatce schodowej usłyszeli krzyk i płacz kobiety, która prosiła o pomoc. Policjanci szybko weszli do mieszkania. W jednym pokoju siedziały dwie przerażone kobiety. Gdy mundurowi weszli do kolejnego pokoju, agresywny i pobudzony mężczyzna z dużym kuchennym nożem szedł w kierunku policjantów. Nagle nóż skierował w swoją stronę i próbował okaleczyć się, krzycząc, że nie chce już żyć – relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, rzeczniczka pilskiej policji.

24-latek został obezwładniony i zatrzymany.

Przeczytaj więcej o: 24-letni pilanin zaatakował policjantów nożem, kpp piła, policja w pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • lukasz

  Czy zdjecie jest realne?

  • kubix

   To tylko poglądowe zdjęcie. Naprawdę tak trudno na to wpaść?

   • lukasz

    Naprawde tak trudno dostrzec, ze to ironia? Chodzilo o to, by asta rzetelnie pisala artykuly i jesli wstawiaja zdjecia, ktore nie sa ich wlasnscia powinni zaznaczyc skad pochodzi owe zdjece 😉

    • Kamila

     A może to ich zdjęcie a jest tylko poglądowym znawco wszystkiego.Skąd mają mieć zdjęcie z interwencji? Raczej nikt z policjantów nie miał czasu wyciągać aparatu.