Czego życzą sobie politycy? A co my im życzymy?

03.01.2019|Autor: Redakcja

Przełom starego i nowego roku to okazja do składania sobie życzeń. To tradycyjny czas, kiedy trzeba się przełamać i powinszować tym, z którymi na co dzień nie jest nam po drodze. Wznieść się ponad konflikty postanowili także politycy. Zobacz co osoby, które bardzo często stoją po dwóch stronach barykady, życzyły sobie na Nowy Rok.

Politycy choć w 2018 roku prowadzili ze sobą wojny dziś składają sobie noworoczne życzenia. Senator Mieczysław Augustyn, życzy zdrowia i pomyślności, a Marcinowi Porzuckowi.. Życzę Panu, żeby nie musiał się Pan wstydzić swoich głosowań, swoich poglądów, żeby mógł Pan odczuwać satysfakcję, że robi coś ważnego i dobrego.
Marcina Porzucka za swojego największego oponenta uważa także prezydent Piły Piotr Głowski i składa życzenia osobiste, ale także polityczne. Życzę tego samego co każdemu. Zdrowia, pomyślności, dobra, a jako politykowi by podejmował wiele działań na rzecz naszej wspólnoty, żeby mu się udawało realizować te obietnice, które składamy.

A tych obietnic na nowy rok każdy polityk składa bez liku. Marcin Porzucek chce jednak zakopania toporów wojennych i swoich życzeń nie kieruje do Koalicji Obywatelskiej, a do Polskiego Stronnictwa Ludowego, a w szczególności Krzysztofa Paszyka, któremu niedawno urodził się potomek. Wszystko się tam w domu układało no i żeby Pan miał czas dla rodziny, bo wiele obowiązków ma Pan w Warszawie, jest Pan twarzą Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Czego i komu życzy natomiast burmistrz Złotowa Adam Pulit? Nie wymieniam z imienia i nazwiska oponenta. Wszystkim oponentom życzę, żeby nie ustali w swoich działaniach, ponieważ jest to stanowisko, na którym trzeba patrzeć na ręce, trzeba wskazywać, krytykować, byle robić to z otwartą przyłbicą, pod konkretnym nazwiskiem, bez nicków, bez ukrycia.

Podobne życzenia ma burmistrz Chodzieży. Jacek Gursz przede wszystkim kieruje je do swojego kontrkandydata w wyborach samorządowych Andrzeja Michalskiego. Życzę, aby w Pana działaniom towarzyszyła szczerość i dobre intencje, aby to co Pan faktycznie zamierza przynosiło skutek wszystkim, a nie tylko Panu i Pana bliskiemu gronu.

Choć burmistrz Wałcza Maciej Żebrowski podkreśla, że przeciwników politycznych nie ma, to swoje życzenia składa. Poza standardowym zdrowia, szczęścia, pomyślności jest także mowa o.. Na Nowy Rok serdecznie życzę wspólnego języka, okresu pojednania, tak żeby ten przyszły rok był czasem w którym znajdziemy wspólny język dla dobra naszego miasta.

W Trzciance w wyborach o fotel burmistrza stanęło trzech kandydatów. Nie zabrakło uszczypliwości, czy ataków personalnych. Dziś zwycięzca Krzysztof Jaworski życzy przede wszystkim dobrej współpracy. Owocnej współpracy między nami. Tej dobrej rozmowy, która mam nadzieję zaistnieje, bo z zarówno z Panem Kupsiem współpracować będziemy w radzie miejskiej Trzcianki, natomiast z Panem Czarneckim w relacjach gmina-powiat.

Poza życzeniami nie zabrakło także pomysłów na drobne podarunki na ten nowy 2019 rok. Co politycy wręczyliby swoim oponentom?
Może myślę, że jakaś książka kucharska by się przydała – wicestarosta z Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusz Kubich do swojego powiatowego koalicjanta Porozumienia Samorządowego.
Myślę, że jako taki upominek bym taki ciepły szal z ciepłą czapką panu senatorowi oferował – poseł Krzysztof Paszyk do senatora Mieczysława Augustyna.
Myślę, że dobry rower dla Pana Stefana Piechockiego. To z kolei życzenia od skarbnika powiatu Tomasza Pawłowskiego.
Mój prezent dla Pana to byłaby Konstytucja RP, dokument, który każdy z nas powinien mieć – poseł Marcin Porzucek do posła Krzysztofa Paszyka.

Z okazji Nowego Roku zapytaliśmy także mieszkańców czego oni życzyli by politykom, a także czego by od nich oczekiwali w tym 2019 roku.
Dużo rozsądku przede wszystkim.
Żeby tam nie było takiego pokazywania, że ja mądrzejszy, takiego wytykania niepotrzebnych rzeczy. Mądrości przede wszystkim w rządzeniu.
Żeby zmądrzeli.
Żeby wreszcie się uspokoili.
Żeby się przestali kłócić i myśleli trochę co trzeba zrobić.
Rozumu.
Mądrości, rozumu.

Nam nie pozostaje nic innego jak tylko przyłączyć się do tych życzeń i liczyć na to, że ten nowy 2019 rok będzie dla Państwa duże lepszy niż miniony.

Przeczytaj więcej o: adam pulit, Arkadiusz Kubich, Jacek Gursz, Krzysztof Jaworski, Krzysztof Paszyk, Maciej Żebrowski, Marcin Porzucek, Mieczysław Augustyn, piotr glowski, politycy życzenia, samorządowcy życzenia, Stefan Piechocki, tomasz pawłowski, życzenia politycy, życzenia polityków, życzenia samorządowców, życzenie noworoczne politycy

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • pisfan

  na zdjęciu szczerość i miłość bije z ich oczu

 • emiliana

  żeby jeden nie eliminował drugiego poprzez donosy

 • w

  kto na PiS głosuje,palantem i chu..m !

 • Leo
 • Mirasthefox

  By było ich mniej, po co ich tylu starczy jeden bankster z platformy, to znaczy z pisu, dudopis i kaczorek

 • Zołza

  Kto na po głosuję jest de…..Lem i ujem. Hahaha serio. To taka partia partaczy, kłamców i złodziei, że życzę im aby wpakowali się w armatę i wywalili w kosmos.

  • witcher

   na nic popiskiwanie załosne,jesteś ch..m i to sflaczałym i nim pozostaniesz

   • Zołza

    Sflaczałym ujem to cię tatuś zrobił, szczekaj wisi mi to

    • witcher

     tylko ch..k ci wisi,i będzie ci tak wisiał do usr,,j śmierci 🙂

     • Zołza

      Hauu hauu świrze, szczekaj bardziej! 😉 Aż ci mo.da sflaczeje

     • pisfan

      i jutro na sumę i do komunii cyk – typowy wyborca pis

     • witcher

      nie ma nic bardziej sflaczałego niz twój maleńki kutas

     • Zołza

      Od kiedy kobieta go ma? Cieńko szczekasz, cieńki jesteś 😉 a taki przemądrzały na forum.

     • witcher

      niedobzykana PiSda z kutasem,nic w tym nadzwyczajnego,

     • Zołza

      To na bank o twojej matce, widać co z tego wyszło nienadzwyczajny głupiomądry ,,w,, no szczekaj jeszcze szczekaj burku 🙂

     • witcher

      ty to znasz !,przezegnaj się,stój,klęknij,powstań,śpiewaj,klęknij,masz wafelka ! 🙂

     • Zołza

      Szczekaj psie! I końca nie widać. Wreszcie mówię MORDA. I jesteś posłuszny i cichutki. Nara burku.

     • witcher

      z wyglądu jesteś podobna do Pawłowicz albo do Sobeckiej bo stopień zakompleksienia,sfrustrowania i zgorzknienia identyczny

  • Leo

   Przyzwoity człowiek jest bezradny
   wobec totalnego chamstwa i totalnego kłamstwa. Oto dlaczego PiS
   wciąż ma się dobrze..

   • Zołza

    To chyba o platformie? W Pile mają się dobrze aż za… Przyjdzie czas i na nich. Wiem dużo za dużo i publicznie pisać nie będę. Ślepota ludzi nie zna granic.

    • Leo

     Pis jest ostatnią partią, która darowałaby złe uczynki ludziom z PO.Pokaż mi choćby jednego peowca który siedzi.Patrząc na poczynania pisuarów mam wrażenie, że po ich kadencji więzienia się zapełnią.

     • Zołza

      Chyba śnisz!

     • Leo

      Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze
      świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to
      podoba.

     • Zołza

      Europejski platfus który dalej uważa mnie za faceta. To dopiero idiota! 😉 Współczuję braku mózgu.

     • Leo

      Nie mogę tego zrozumieć,dlaczego
      pisowcy troglodyci,dzielą wszystko i wszystkich swoją miarą.

     • Zołza

      Zaśpiewaj ode do młodości i dostań orgazmu, bo to ukochana melodia Tuska i twojej dalszej cioci merkel. To są autorytety. Nie wiem co tacy ludzie jak ty robią w Polsce? Skoro się nie podoba spadaj do Niemiec albo Francji.

     • Leo

      Pisowski trollu, żaden myślący i przyzwoity człowiek
      nie chce mieć z tobą nic wspólnego, bo żyjesz nienawiścią, wszak to inni
      odpowiedzialni są za twoje gówniane życie, za twoje nieuctwo i
      nieróbstwo.

     • witcher

      tak,to jest to czego w zyciu nie zaznałaś,młodości i orgazmu i juz nie zaznasz,na pocieszenie PiS ci powie,ze to wina Tuska i Merkel 🙂

     • Zołza

      Morda sflaczały pustaku. Ooo i potulnie skulił kite i poszedł w pi.du lizać naczelną nowoczesnej nie wiadomo jakiej płci L. Smacznego.

     • witcher

      gdyby nie suchość pochwy,sama byś się skusiła,co :))