Noworoczny repertuar kina Helios

27.12.2018   Autor: Redakcja

Kino Helios przygotowało dla swoich widzów dawkę filmowych wrażeń w okresie noworocznym. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze pomysłu na spędzenie sylwestrowej nocy, Helios zaprasza na Maraton Sylwestrowy. Oprócz tego dwie nowości: „Pech to nie grzech” i „Spider-Man Uniwersum”.

Polska komedia romantyczna „Pech to nie grzech” opowiada o Odnoszącej sukcesy bizneswoman – Natalii (Maria Dębska), która nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Animowany film akcji „Spider-Man Universum” to kinowy powrót jednego z najważniejszych superbohaterów, ikony popkultury – Spider-Mana! Animowana superprodukcja Sony/Marvel zabierze nas do alternatywnego Spider-Świata, w którym poznamy Milesa Moralesa, nastolatka z Brooklynu, który niespodziewanie dla samego siebie odkrywa w sobie… Spider-Mana. Z pomocą nieoczekiwanych przyjaciół uczy się, jak wyzwolić w sobie (super)bohatera.
W filmie spotkamy całe uniwersum postaci związanych z przygodami Spider-Mana. Na widzów czekają niespodzianki, nieoczekiwani goście, ale przede wszystkim mnóstwo humoru i zabawy konwencją. Gigantyczne wrażenie robi sposób animacji, jakim posłużyli się twórcy filmu.

Kino Helios przygotowało dwa zestawy Maratonów Sylwestrowych, które zaczynają się w poniedziałek o 21:45. Pierwszy zestaw składa się „Władcy Paryża” oraz Green Booka” natomiast drugi zestaw to filmy „Teraz albo nigdy” oraz „Pech to nie grzech”.

W niedzielę o 10:30 tradycyjnie Filmowe Poranki ze Strażakiem Sam. cz.8. W ramach Kina Konesera film „Eter” w poniedziałek o 18:30 a z cyklu Kultury Dostępnej „Kamerdyner” w czwartek o 18:00.

W kinie Helios nadal będzie można obejrzeć filmy: „Aquaman”, „Grinch”, „Królowa śniegu”, „Mary Poppins powraca” oraz „Narodziny gwiazdy”.

Jest również przygotowany seans w Ukraiński: „Akvamen” w niedzielę o 11:15.

Szczegóły repertuaru dostępne są na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group