W święta do kina Helios

20.12.2018   Autor: Redakcja

W świąteczne dni kino Helios zaprasza na seanse filmowe. W piątek premiera polskiej komedii romantycznej „Pech to nie grzech” a 25 grudnia premiera animacji dla całej rodziny: „Królowa śniegu. Po drugiej stornie lustra”. Kino będzie dostępne w dni świąteczne, natomiast w wigilię będzie nieczynne.

W najbliższy piątek premiera „Pech to nie grzech”. Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Świetną propozycją na rodzinne spędzenie świąt jest film animowany „Królowa śniegu. Po drugiej stronie lustra”. W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda.

Kinomanów czekają projekty specjalne. W środę w ramach Kina Konesera: „Świąteczne przeboje", natomiast z cyklu Kultura Dostępna „Po Prostu przyjaźń” – przewidziane dwa seanse w czwartek.

Kto nie obejrzał jeszcze świątecznych komedii i filmowych hitów, będzie miał okazję. W kinie nadał będą wyświetlane filmy: „Aquaman”, „Był sobie Deadpool”, „Grinch”, „Mary Poppins powraca”, „Miłość jest wszystkim”, „Narodziny gwiazdy”, „Spider-Man Uniwersum” oraz „Zabójcze maszyny”.

Szczegóły repertuaru dostępny jest na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group