Helios na Mikołajki - repertuar kina

06.12.2018   Autor: Redakcja

Najbliższy tydzień w kinie Helios w Pile zapowiada się bardzo ciekawie, nie zabraknie również akcentów bożonarodzeniowych oraz propozycji dla najmłodszych.

Premierą tygodnia jest animowany film dla dzieci "Miśków 2-óch w Nowym Jorku". Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

Kolejną nowością jest fantastyczny thriller "Zabójcze maszyny". Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Gigantyczne miasta przemieszczają się po Ziemi, niszcząc mniejsze metropolie. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), pochodzący z przedmieść miasta trakcyjnego – Londynu, walczy o przetrwanie. Na swojej drodze spotyka niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny były się przeciąć, tworzą nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

Dodatkowo Helios przygotował projekty specjalne. W piątek o godz. 23:00 maraton "Władcy pierścienia" a w środę o godz. 18:30 w ramach Kina Kobiet "Narodziny gwiazdy". Natomiast Kultura dostępna poleca "Cichą noc" w czwartek 13 grudnia o godz. 13:00 oraz 18:00.

A dla dzieci z okazji Mikołajek w weekend specjalne sense, w ramach których obejrzeć będzie można "Miśków 2-óch w Nowym Jorku", "Grinch" i "Misja Yeti".

Również dla ukraińskiej publiczności w niedzielę o godz. 11:00 Helios proponuje film "Narodzhennia zirky ".

Nadal będzie można obejrzeć w kinie Helios „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", "Grinch", "Miłość jest wszystkim", "Misja Yeti", "Narodziny gwiazdy", "Planeta singli 2" oraz  "Robin Hood: Początek".

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group