Poszedł do kina i trafił… za kraty

06.12.2018|Autor: Redakcja

Policja otrzymała sygnał, że mężczyzna prawdopodobnie został zamknięty w kinie. Po przybyciu na miejsce patrolu okazało się, że w kinie został przez przypadek zamknięty mężczyzna… poszukiwany przez policję.

Informację telefoniczną o prawdopodobnym zamknięciu mężczyzny w kinie „Tęcza” w Wałczu, dyżurny jednostki otrzymał krótko po północy.

– 23-latek wybrał się do kina ze swoją znajomą. Pod koniec seansu młody wałczanin samotnie opuścił salę kinową. Po zakończonym filmie wszyscy zaczęli wychodzić z kina, w tym znajoma 23-latka. Kiedy chłopak nie wracał, postanowiła powiadomić policję o prawdopodobnym zamknięciu go w kinie. Przybyły na miejsce patrol zauważył stojącego za szklanymi drzwiami kina „zaginionego” – informuje asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany. Był poszukiwany, bo uchylał się od odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa karno-skarbowe.

Przeczytaj więcej o: KPP Wałcz, mężczyzna zatrzasnął się w kinie, policja w wałczu, Poszedł do kina i trafił... za kraty, poszukiwany wałcz, został zamknięty w kinie

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.