Plac Pocztowy za prawie 17 mln zł

01.12.2018|Autor: Redakcja

Przebudowa placu Pocztowego wraz z Targowiskiem Miejskim – to najważniejsza przyszłoroczna inwestycja w Trzciance. Ma kosztować 21,5 miliona złotych. W Urzędzie Miejskim Trzcianki zaprezentowano projekt budżetu gminy na przyszły rok.

Na pewno idziemy w kierunku budowy harmonogramu modernizacji dróg gminnych, na pewno idziemy w kierunku poprawy komunikacji z mieszkańcami, bo tego wydaje nam się przez 4 lata minionej kadencji na tym lepszym poziomie nie było, nie mówię, że tego nie było wcale, bo ta komunikacja była, ale wydaje nam się, że mieszkańcy Trzcianki są gotowi na wyższy poziom tej komunikacji – powiedział przewodniczący Rady Miejskiej w Trzciance Adrian Hałuszko.

Nowe technologie to priorytet nowego burmistrza i radnych. Kolejną gałęzią, na którą ukierunkowane mają być wydatki z budżetu to system gospodarki odpadami i edukacja ekologiczna w szkołach. Jednak najwięcej wydatków pochłonie przebudowa placu Pocztowego. Umowa z wykonawcą tej inwestycji zostanie podpisana już 4 grudnia w Urzędzie Miasta. Za niecałe 17 mln złotych przebudowy placu dokona firma Asta – Bud.

Przeczytaj więcej o: Adrian Hałuszko, asta bud, budowa plac pocztowy trzcianka, budowa trzcianka, budżet trzcianka, plac pocztowy trzcianka, przewodniczący rady Trzcianka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.