Charytatywny odcinek “Zawodowców” wylicytowany

30.11.2018|Autor: Artur Maras

Ponad 2 tys. zł udział w programie Marcina Maziarza “Zawodowcy” w TV ASTA wylicytował Marcin Magdziarz – przedsiębiorca z Piły. Licytacja była prowadzona na rzecz Nikoli Bojaczuk. 9-latka z Piły zmaga się z ostrą białaczką.

W połowie listopada przedstawiliśmy na naszej antenie historię chorej na białaczkę 9-letniej Nikoli. W pomoc dziewczynce włączyła się także nasza telewizja, wystawiając udział w jednym z odcinków programu „Zawodowcy”. O udział w nim walczyły dwie firmy. Ostatecznie licytację kwotą 2025 zł wygrała firma Pilcom z Piły. Kwota zasili konto na którym zbierane są pieniądze na leczenie dziewczynki.

– Bardzo cieszę się, że udało się wylicytować charytatywny odcinek Zawodowców. Spotkaliśmy się już ze zwycięzcą licytacji, omówiliśmy wstępnie to co będziemy robić. Wiem, że będę m.in. układać kable elektryczne – mówi Marcin Maziarz, prowadzący program „Zawodowcy” na antenie TV ASTA.

Jak się okazuje nie tylko kable. Zwycięzcą charytatywnej licytacji jest Marcin Magdziarz właściciel firmy zajmującej się sieciami komputerowymi i integracją takich systemów. Jak się okazuje prowadzącego program „Zawodowcy” czeka niełatwe zadanie.

– Będzie brał udział w procesie instalacji elektrycznych, teletechnicznych na inwestycjach, które wykonujemy na terenie Piły. Chciałbym pokazać mu jak to wygląda zatrudnić go do przykręcenia paru lamp, paru listew, zamontować parę kamer. W związku z tym jego osoba będzie bardzo mile widziana na naszych inwestycjach – zapewnia Marcin Magdziarz, właściciel firmy Pilcom.

Wydanie charytatywnego odcinka programu „Zawodowcy” będzie można zobaczyć na antenie TV ASTA już na początku przyszłego roku.

Przeczytaj więcej o: Charytatywny odcinek "Zawodowców" wylicytowany, Marcin Magdziarz właściciel firmy Pilcom, Marcin Maziarz, Nikola Bojaczuk, prowadzący program „Zawodowcy” na antenie TV ASTA, Tu i Teraz walczymy z białaczką Nikoli, Zawodowcy w TV ASTA, zbiórka na rzecz nikoli

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • Radek

    Super pomysł Marcin . Gratuluję podejścia do tego tematu.