Salon Kulturalny z Gabrielą Muskałą

29.11.2018|Autor: Redakcja

Gościem grudniowego Salonu Kulturalnego organizowanego przez TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury będzie Gabriela Muskała – znana aktorka teatralna i filmowa, dramatopisarka.

Podczas najbliższej edycji Salonu Kulturalnego, który odbędzie się już 15 grudnia w Regionalnym Centrum Kultury w Pile, widzowie będą mieli okazję zobaczyć film „Fuga”. Po jego projekcji dziennikarka TVN Kinga Burzyńska przeprowadzi rozmowę z odtwórczynią głównej roli i jednocześnie scenarzystką Fugi”  – Gabrielą Muskałą.

Film „Fuga” został wyświetlony podczas Festiwalu Filmowego w Cannes oraz zdobył kilka nagród na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

źródło: youtube, KinoSwiatPL

Salon odbędzie się w środę 15 grudnia w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Rozpocznie się projekcją filmu o godz. 18:00, następnie rozmowa z aktorką o 20:00.

Bilety do nabycia w kasie RCK lub TUTAJ.

Mecenasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.

Sponsorami Salonu Kulturalnego są Galeria VIVO! i ASTA-NET.

Partnerem jest Sławek Nakoneczny Fotografia.

Przeczytaj więcej o: aktorzy pila, asta24, astanet, fuga, gariela muskala, grudzien pila, kino piła, kultura piła, miastopila, pila, rckpila, regionalnecentrumkulturypila, rozrywka piła, salonkulturalny, salonkulturalnypila, tvasta, vivopila, weekend piła, wydarzenia piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.