Seanse Mikołajkowe w kinie Helios

28.11.2018   Autor: Redakcja

Początek grudnia będzie obfitował w filmowe premiery, m.in. musical z udziałem Lady Gagi: „Narodziny gwiazdy”, animowany „Grinch” oraz przygodowy „Robin Hood. Początek”. Przygotowano również dzień z seansami Mikołajkowymi.

Od piątku na ekranach kin „Narodziny gwiazdy”. Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Świąteczna animacja dla dzieci „Grinch”. Główny bohater mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia.
Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia.

Dla wielbicieli filmów przygodowych „Robin Hood. Początek”. Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina, piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kom­panem i nauczycielem staje się dawny wróg, Mały John

W ramach Kina Konesera „Winni” w poniedziałek o 17:30.
We wtorek o 9:45 z cyklu Kino na Temat „Mamy talent”.

Kino Helios przygotowało specjalne seanse Mikołajkowe, które odbędą się w czwartek: „Grinch”, „Misja Yeti” oraz „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”.

Nadal będzie można obejrzeć w kinie Helios „Bohemian Rhapsody”, „Miłość jest wyznaniem”, „Planeta singli 2”, „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group