Polonia to MY – wesprzyj pilski żużel

25.11.2018|Autor: Redakcja

“Polonia to MY – razem możemy więcej”, to nazwa najnowszej akcji mającej na celu pomoc pilskiemu żużlowi. Jej inicjatorami są bardzo dobrze znani w sportowym środowisku Sebastian Jankun i Wojciech Dróżdż.

A zaangażować mogą się wszyscy kibice – kilka dni temu ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz Polonii. Potrwa aż do marca. Środki można wpłacać tutaj
Więcej szczegółów w mediach społecznościowych: organizatorzy stworzyli fanpage na Facebook’u (pod taką samą nazwą, jak akcja), na Twitterze, a niedługo także i na Instagramie.

https://www.youtube.com/watch?v=cNoBFS9eh-o&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3PqLT6wvNssDE0RofMRS1Ch8MfihlwBC9d-ZZcsJmNY9Pzx_PNbGXBE00

Przeczytaj więcej o: polonia piła, polonia to my razem możemy więcej, polonia zbiórka, sebastian jankun, Wojciech Dróżdż

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • FAN

  Dzisiejszy zarząd to ludzie przypadkowi, bez wykształcenia, bez jakichkolwiek osiągnięć. Dopóki tacy będą zajmować stołki, dopóty ten sport nie ma szans na jakąkolwiek egzystencję w Pile. Ja nie dam złamanego grosza i nie zamierzam uczestniczyć w tym cyrku. Tym klubem muszą rządzić ludzie do tego przygotowani merytorycznie i praktycznie, a nie jacyś dekarze i inni podobni.

  • kibic Polonii

   A ktoś Cie o zdanie pytał ? NIE TO MILCZ

 • Tym klubem muszą rządzić ludzie do tego przygotowani merytorycznie i praktycznie, a nie jacyś dekarze i inni podobni. No to się weź do roboty dziadu jeden i pokaż na co cię stać, a nie pierdzisz w stołek i narzekasz, bez tych pasjonatów żużel z Piły znikną by z mapy Polski.Jesteś zwykłym gnojkiem a nie Fanem.

  • Bonzowie z PGR

   To chyba jakiś zart “organizować zbiorke” na profesjonalny klub na zrzutce która służy do małych zbiórek na rzecz np ratowania czyjegoś zdrowia itp. Przecież klub działać powinien jak firma. A jak ktoś źle rządzi to zawija firmę lub doprowadza do upadłości . Jak np Winkowski drukarnie gdzie obecny prezes Polonii zajmował kierownicze stanowisko.

   • W latach 90-tych klub był bardzo profesjonalnie prowadzony o czym świadczyły wyniki.I tag że były przeprowadzane zbiórki wśród kibiców dla zawodnika, na remont silnika itd..bo nie każdy zawodnik jest profesjonalistą.

    • pilanin

     “W latach 90-tych klub był bardzo profesjonalnie prowadzony” i ten profesjonalizm doprowadził do upadku kilka lat później? 😉 może po prostu były układy i strumień z pieniędzmi się lał? zmiana władzy, kurek zakręcony i w latach kolejnych ten “bardzo profesjonalnie prowadzony” klub upadł…..

  • FAN

   Frajerze pasjonaci to na trybuny!! A księgowość i zarządzanie pozostaw ludziom do tego przygotowanym , a nie dekarzom i innym popierdeńcom.

   • Adam

    Bardzo dobra zmiana z Tomaszków na obecny zarząd. Widać to chociażby po facebooku. Kibice są zadowoleni z marketingu czy składu. MIasto też sporo pomoże im a my kibice możemy być spokojni o żużel

 • Krzysztof gustaw

  350 tys. jako zakładana kwota tej zbiórki, wydaje mi się nieosiągalna. Ja ze swej strony, w ramach możliwości, dołożę swoją małą cegiełkę.

 • IWONKA

  SUPER SPRAWA. Na pewno wpłace ale dopiero po nowym roku. Idą świeta ale skoro zbieracie do marca to się nie obrazicie 😉