Świąteczne komedie w kinie Helios

22.11.2018   Autor: Redakcja

W piątek w kinie Helios ukażą się aż trzy premiery. W przedświątecznym klimacie polska komedia romantyczna „Miłość jest wszystkim”, animowana przygoda „Misja Yeti”, horror „Nocne istoty”, a w czwartek premiera „Robin Hood: Początek”.

Nowością wśród polskich filmów świątecznych jest film „Miłość jest wszystkim”. Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Propozycja dla dzieci i całych rodzin: „Misja Yeti”. Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać. Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman.

Horror „Nocne istoty” opowiada o ludziach znikających bez śladu, zmarłych powstających z grobu, istotach żądnych krwi… Wszystko to ma miejsce w jednej z dzielnic Buenos Aires. Trzech ekspertów specjalizujących się w zjawiskach paranormalnych podejmuje się próby rozwiązania mrocznej zagadki, która burzy spokój mieszkańców.

W czwartek o 17:00 premiera filmu „Robin Hood: Początek”. Jest to opowieść o zaprawionym w bojach podczas wypraw krzyżowych Robinie z Loxley, który powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina, piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham.

W weekend kino Helios zaprasza dzieci na seans „Disney Junior w kinie 3” czyli wyjątkowe projekcje z konkursami i wspólnymi zabawami.
W ramach Kina Konesera francuska komedia „Rodziny się nie wybiera”. Seans w poniedziałek o 18:30. W Kinie Kobiet premierowa „Miłość jest wszystkim” w środę o 18:30, natomiast z cyklu Kultura Dostępna: „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”.

W kinie Helios nadal będzie można zobaczyć filmy: „Planeta singli 2”, „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” oraz „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwanda”.

Szczegóły repertuaru na stronie kina Helios.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group