UWAGA OSZUŚCI!

05.11.2018|Autor: Redakcja

Pilska policja apeluje o ostrożność. Zgodnie z informacjami otrzymanymi z Komendy Powiatowej Policji w Pile, tylko dzisiaj kilka osób z Piły otrzymało telefony od oszustów podszywających się pod policjantów czy pracowników Poczty Polskiej.

Oszuści dzwonią najczęściej do starszych mieszkańców i informują np. o wypadku najbliższej osoby, chcąc w ten sposób wyłudzić pieniądze.

Dzisiaj już kilku naszych mieszkańców seniorów odebrało telefony od oszustów, którzy przedstawili się jako policjanci, pracownicy poczty polskiej, czy też przedstawiciele firm. Oszuści informowali o wypadkach osób najbliższych oraz jako fałszywi pracownicy oferowali różnego rodzaju artykuły do sprzedażny. Apelujemy o ostrożność! Nie dajcie się oszukać! – mówi podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik pilskiej policji

Policja prosi także aby każdy taki przypadek zgłaszać organom ścigania.

Przeczytaj więcej o: oszusci pilapila naciagacze, pila podszywaja sie pod policjantow, pila seniorzy oszusci, pila wyludzenia

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • kajos

  z naglowku wynika ze to policja jest oszustem

  agarnijcie sie troche w tej redakcji

  • Pilanin

   Gdzie niby tak wynika? Gdybyś przeczytał artykuł dowiedzialbys się, że oszuści podszywają się pod policjantów ale cóż czytanie jak myślenie NIE BOLI!

   • kajos

    na glownej stronie

    jest zdj 3 krawerznikow i napis Uwaga oszusci

    to co mam myslecjak w TV biora L4 bo niby chorzy a im sie robic nie chce !!!