Salon Kulturalny z Bartłomiejem Topą

05.11.2018|Autor: Redakcja

Gościem specjalnym jesiennego Salonu Kulturalnego organizowanego przez TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury będzie Bartłomiej Topa – znany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Najnowszy film z nim w roli głównej: „Dziura w głowie” nie miał jeszcze premiery kinowej, ale będzie można go zobaczyć już w środę 14 listopada w pilskim RCK.

Najbliższa edycja Salonu Kulturalnego będzie się składać z przedpremierowej projekcji filmu „Dziura w głowie” oraz rozmowy dziennikarki TVN Kingi Burzyńskiej z głównym bohaterem tego filmu Bartłomiejem Topą. Film „Dziura w głowie” to debiut reżyserski Piotra Subbotko. Walczył o główną nagrodę na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Film był już pokazywany na prestiżowym festiwalu w Szanghaju i niedługo leci do Rio. Określany mianem „abstrakcyjnego, niepokojącego, niepoddającego się łatwej klasyfikacji”.
Bartłomiej Topa zagrał w filmie „Chudego” czyli aktora w średnim wieku, który wraz z zespołem objeżdża ścianę wschodnią.

Salon odbędzie się  w środę 14 listopada w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Rozpocznie się projekcją filmu o godz. 18:00, następnie rozmowa z aktorem o 19:45. Bilety do nabycia w kasie RCK lub TUTAJ.

Mecanasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.

Sponsorami Salonu Kulturalnego są Galeria VIVO! i ASTA-NET.

Partnerem jest Sławek Nakoneczny Fotografia.

Przeczytaj więcej o: Bartłomiej Topa Salon Kulturalny, Bartłomiej Topa w Pile, Dziura w Głowie film w Pile, Dziura w głowie przedpremierowo w Pile, Kinga Burzyńska Salon Kulturalny w Pile, Salon Kulturalny Bartłomiej Topa, Salon Kulturalny RCK i TVASTA, salon kulturalny tv asta

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.