Filmowy listopad w kinie Helios

31.10.2018   Autor: Redakcja

Listopad to najbardziej szary miesiąc, ale na szczęście nie w kinach. Czekają na nas biografia Freddie’ego Mercury’ego i grupy Queen, animowany reportaż Kapuścińskiego oraz familijny film o dziadku do orzechów.

„Bohemian Rhapsody” to prawdopodobnie najbardziej oczekiwana filmowa premiera tego roku. Na pewno wśród fanów grupy Queen. Siłą tej produkcji będzie katalog nieśmiertelnych hitów zespołu oraz Rami Malek jako Freddie Mercury, który prawdopodobnie zagrał tu swoją rolę życia.

Polskie kino radzi sobie coraz lepiej. Rodzima animacja równie często dostarcza ciekawe produkcje. Najnowsza to “Jeszcze dzień życia” oparty na książce i reportażach Ryszarda Kapuścińskiego. Film opowiada historię dziennikarza piszącego reportaż o wojnie domowej w Angoli w przededniu odzyskania jej niepodległości w 1975 roku. Producentem animacji jest Platige Image, co wyraźnie wskazuje na to, że czeka nas niebanalna produkcja.

Dla całych rodzin doskonałą propozycją będzie film przygodowy „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” dostępny również w 3D. Bohaterką filmu jest Clara, dziewczyna poszukująca jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej, magicznej krainy. Tam spotyka żołnierza, Phillipa. Razem stają do walki ze złą Matka Ginger, władczynią Czwartego Królestwa, aby zdobyć klucz i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.

W ramach Kina Konesera w poniedziałek o 18:30 polski film z Robertem Więckiewiczem i Olgiertem Łukasiewiczem - „Jak pies z kotem”. 7 listopada 2018 o 18:30 – Kino Kobiet. Tym razem film „Planeta Singli 2”. Doskonała okazja by spędzić czas z przyjaciółką, siostrą, mamą, teściową lub synową. W czwartek cykl Kultura Dostępna i film biograficzny o Wojciechu Młynarskim: „Młynarski. Piosenka finałowa”. A w Kinie na Temat „Mała Czarownica” w środę o 9:00.

W kinie nadal będą wyświetlane filmy „Kler”, „7 uczuć”, „Halloween”, „Hotel Transylwania” oraz „Dziewczyna w sieci pająka”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group