Debaty wyborcze przed drugą turą

25.10.2018|Autor: Michał Kępiński

Od piątku 26 października ruszają debaty przed II turą wyborów samorządowych z udziałem kandydatów na burmistrzów Czarnkowa, Trzcianki, Wałcza i Złotowa. Debaty odbędą się w studiu TV ASTA i będą miały formułę złożoną z kilku rund.

– Debaty będą odbywały się w formule czterech rund. Pierwsza runda to pytania od dziennikarzy, druga to pytania wzajemne kandydatów, specjalna runda trzecia pytania tak-nie i czwarta podsumowanie. Wszystkie debaty na antenie TV ASTA na żywo od godziny 19.30 – zapowiada Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA.

Debaty mają za zadanie przybliżyć wyborcom sylwetki poszczególnych kandydatów w drugiej turze wyborów samorządowych. Cykl spotkań rozpocznie się w piątek, gdzie zmierzą się Andrzej Tadla z Jackiem Klimaszewskim.

W poniedziałek spotkają się Krzysztof Czarnecki z Krzysztofem Jaworskim. Dzień później w szranki staną kandydaci z Wałcza – Maciej Żebrowski i Marek Subocz. W środę natomiast Złotów i Adam Pulit z Mirosławem Jaskólskim.

Przeczytaj więcej o: Adam Pulit z Mirosławem Jaskólskim, Andrzej Tadla z Jackiem Klimaszewskim, Debaty wyborcze przed drugą turą, dyrektor programowy TV ASTA., Krzysztof Czarnecki z Krzysztofem Jaworskim, Maciej Żebrowski i Marek Subocz, paweł różycki

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.