Bohemian Rhapsody przedpremierowo w Heliosie!

25.10.2018   Autor: Redakcja

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu „Bohemian Rhapsody” opowiadającego losy jednego z najlepszych i najważniejszych wokalistów rockowych – Freddiego Mercury’ego. Przedpremiera już w sobotę, a oprócz tego premiery horroru „Halloween” oraz thrilleru „Dziewczyna w sieci pająka”.

''Bohemian Rhapsody'' Bryana Singera to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji filmowych o tematyce muzycznej tego roku. Freddie Mercury przez lata gromadził wokół siebie i swojego zespołu rzesze fanów z całego świata. Teraz historia o jego życiu trafiła w końcu na ekrany kin.
Nowy film "Bohemian Rhapsody", z udziałem Ramiego Maleka w niesamowitej kreacji Freddiego Mercury'ego, przedstawia niezwykłą historię Queen, od korzeni zespołu stworzonego przez londyńskich studentów, po olśniewające szczyty międzynarodowej sławy, gdy wypełniali stadiony na całym świecie, łamiąc kolejne rekordy frekwencji podczas koncertów, jak w czasie legendarnego występu z 1985 r. w ramach Live Aid, oglądanego przez globalną publiczność 1,9 miliarda ludzi, zbierającego pieniądze na rzecz głodujących w Etiopii. Z biegiem lat staje się jasne, dlaczego zespół ma tak nieprzemijający urok.

W piątek premiera horroru „Halloween”. Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

„Dziewczyna w sieci pająka” to wielki kinowy powrót Lisbeth Salander, bohaterki kultowej powieści z jednego z największych bestsellerów książkowych naszych czasów – cyklu poweści Stiega Larssona. Autorem „Dziewczyny w sieci pająka” (w Polsce książka ukazała się pod tytułem „Co nas nie zabije”) jest David Lagercrantz, który po śmierci Larssona – zgodnie z wolą spadkobierców – podjął się kontynuacji przebojowej serii.

Kino Helios przygotowało na najbliższy tydzień ciekawe projekty specjalne. Dla dzieci w niedzielę o 10:30 „Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele cz. 5”. W ramach Kina Konesera „Lato” oraz „Dobra zmiana”. W czwartek „Wieża. Jasny dzień” - z cyklu Kultury Dostępnej.

W najbliższym tygodniu dla wielbicieli horrorów czekają dwa zestawy „maratonów Halloween”. Pierwszy zestaw to przedpremiery filmowe: „Suspiria”, „Nocne istoty”, „13 kamer” oraz „Wyleczeni”. Start w piątek 26 października godz. 23:00 do rana oraz w środę 31 października godz. 23:00.
Drugi zestaw to również przedpremierowe pokazy „Oblicze mroku”, „Duch śmierci”, „Poroniony” oraz „Mrok”. Start w piątek 26 października o godz. 23:00 oraz w środę 31 października godz. 23:00.

W kinie Helios nadal będą wyświetlane filmy: „7 uczuć”, „Hotel Tansylwania”, „Kler” oraz „Pierwszy człowiek”.
Szczegóły repertuaru dostępne są na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group