Blowek i Danny Ferreri na 4. Urodzinach Vivo!

24.10.2018   Autor: Redakcja

Już 26-27 października świętować będziemy 4. Urodziny Vivo! Piła. Z tej okazji w Centrum Handlowym VIVO! pojawią się najpopularniejsze postacie ze świata Internetu: Blowek oraz Danny Ferreri. W ciągu dwóch dni odbędą się rozmowy i spotkania z gwiazdami oraz liczne warsztaty aktorsko-influencerskie pod okiem specjalistów.

Piątek 26 października to spotkanie z Blowkiem, czyli Karolem Gązwą. Od godziny 16:00 na scenie przewidziane są rozmowy z gwiazdą, która podzieli się wiedzą na temat tego jak zostać youtuberem i zdradzi tajniki YouTube’a. Będzie okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, jak również do otrzymania autografu.

W sobotę 27 października w Vivo! Piła pojawi się Danny Ferreri – komik i twórca filmików viralowych. Od godziny 14:00 na scenie przeprowadzone zostaną liczne rozmowy oraz warsztaty reżyserskie z gwiazdą. Odbędzie się również sesja autografów i pamiątkowych zdjęć. Już o godzinie 17:00 finał Wielkiej Loterii Urodzinowej, w której nagrodą główną są trzy vouchery o wartości 10 tysięcy złotych do realizacji w biurze podróży Itaka. Finałem 4. Urodzin Vivo! Piła będzie poczęstunek urodzinowym tortem!

Ponadto podczas obydwóch dni nie zabraknie wyjątkowych warsztatów aktorsko-influencerskich realizowanych przez profesjonalistę oraz samego Danny’ego Ferreri.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group