PTPS zaprezentował skład

13.10.2018|Autor: Jakub Sierakowski

Enea PTPS Piła pokazał się kibicom. W auli pilskiego PWSZ-u, odbyła się prezentacja drużyny oraz koncert zespołu Contra Mundum. W porównaniu do poprzedniego sezonu, skład został diametralnie zmieniony.

Myślę, że mamy w drużynie ciekawe połączenie doświadczenia z młodością. Do klubu przyszło wiele zawodniczek z całej Polski, które chcą pracować i pokazać się z dobrej strony. Dobra zabawa i pokazanie świetnej siatkówki to cel każdej drużyny. Zobaczymy na co nas stać, codziennie ciężko trenujemy i robimy postępy, a przed nami jeszcze sparingi. Teraz jest chyba trochę za wcześnie, żeby deklarować jak daleko możemy zajść w nadchodzącym sezonie – mówi Guillermo Naranjo Hernandez, nowy trener Enei PTPS-u Piła.

Przed zbliżającym się sezonem, zespół został mocno przebudowany. W klubie zostały tylko Anna Stencel i Anna Pawłowska. Wśród nowych zawodniczek są między innymi reprezentantka Grecji Olga Strantzali oraz wracająca po 8 latach do Piły Klaudia Kaczorowska. Nowy jest także sztab szkoleniowy, a trener Guillermo Hernandez jest także selekcjonerem reprezentacji Grecji. Przed pilankami intensywny weekend. Wczoraj w Pile rozpoczął się turniej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Enea PTPS mierzy się z drużynami z Kalisza, Polic i Łodzi. Za to rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet startują 3 listopada. W pierwszej kolejce pilanki podejmują drużynę Grot Budowlanych Łódź.

Przeczytaj więcej o: anna pawłowska, anna stencel, Enea PTPS Piła, guillermo hernandez, Liga Siatkówki Kobiet, PTPS Piła, siatkówka piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • pilanin

    W kwestii formalnej – PTPS to Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej, a zatem powinno być “PTPS zaprezentowało skład”.