Sekretarz generalny Nowoczesnej z poparciem

11.10.2018|Autor: Redakcja

Adam Szłapka sekretarz generalny Nowoczesnej i poseł tej partii otworzył w Pile swoje biuro. Jak przyznał podczas konferencji poseł ziemi kaliskiej, otwiera je dopiero teraz ponieważ wcześniej Nowoczesna nie miała w Pile tak zorganizowanych struktur.

My pewnie gdybyśmy się bardziej postarali, gdybyśmy mieli lepsze struktury w 2015 roku to pewnie byśmy mieli stąd parlamentarzystę, niestety wtedy zabrakło zaangażowania, zabrakło energii i poświęcenia i jakby wyciągamy wnioski. Teraz chcemy faktycznie odbudować te struktury, idziemy nam to bardzo dobrze, również dzięki zaangażowaniu aktywnie działających kobiet np. Iwony Kamińskiej-Lech i mam nadzieję, że w następnych wyborach parlamentarnych będzie dużo lepiej – mówił w Pile Adam Szłapka, sekretarz generalny Nowoczesnej i poseł tej partii.

Otwarte biuro poselskie mieści się przy al. Niepodległości 21 i będzie czynne w każdy poniedziałek, między 16.00 a 18.00. Nowoczesna nie miała do tej pory swojego przedstawiciela z okręgu pilskiego w parlamencie. Jedynie przez krótki okres swoje biuro miała tu Joanna Schmidt.

Poseł Adam Szłapka poparł także członków Nowoczesnej biorących udział w nadchodzących wyborach. W Pile kandydaci Nowoczesnej znaleźli się na listach Koalicji Obywatelskiej. W wyborach do sejmiku wystawiła ona na drugiej pozycji Iwonę Kamińską-Lech.

Przeczytaj więcej o: Adam Szłapka, Iwona Kamińska-Lech, nowoczesna piła, sekretarz generalny Nowoczesnej i poseł tej partii, Sekretarz generalny Nowoczesnej z poparciem w Pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • Nienowoczesny

    Słuchejcie Szłapka, z tymi waszymi 2%, to w następnych wyborach to sobie będziecie mogli……