Co nowego w Heliosie?

11.10.2018   Autor: Redakcja

Październikowa pogoda rozpieszcza nas bardzo podobnie jak propozycje kina Helios na najbliższy tydzień. Najmłodsi będą mogli premierowo obejrzeć "Hotel Transylwania 3" a dla miłośników polskiego kina Helios przygotował premierę  filmu Marka Koterskiego "7 uczuć".

"7 uczuć" opowiada historię Adasia Miauczyńskiego, który powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. "7 czuć" będzie również wyświetlany podczas środowego (17 października o godz. 18:30)  Kina Kobiet. 

Drugą premierą tego tygodnia jest upiornie zabawna komedia "Hotel Transylwania 3" . Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

W ramach Kina Konesera Helios przygotował film  „Księgarnia z marzeniami” do obejrzenia w poniedziałek 15 października o godz. 18:30 a projekt Kultura Dostępna oferuje film „Gotowi na wszystko. Exterminator”, który będzie wyświetlany w czwartek 18 października o godz. 13:00 i 18:00.

Nie zabraknie również specjalnych pokazów dla najmłodszych, Helios dla dzieci podczas Filmowych poranków proponuje "Strażaka Sama cz. 6" a Kino na temat Junior "Małą stopę".

Oprócz premier i seansów specjalnych nadal będzie można obejrzeć: „Kler, "Kopciuszek. Historia prawdziwa”,  “Mała stopa”, "Serce nie sługa" oraz "Venom".

Całość repertuaru do sprawdzenia na stronie kina Helios w Pile.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group