Spot pilskiej policji nagrodzony przez MSWiA

10.10.2018|Autor: Redakcja

Film z udziałem pilskich policjantów i seniorów zdobył nagrodę MSWiA w ogólnopolskim konkursie „Aktywny senior to bezpieczny senior”. Krótki spot filmowy był skierowany do osób, które ukończyły 60 rok życia.

W spocie filmowym dotyczącym szeregu działań na rzecz seniorów wystąpili słuchacze Uniwersytetu III Wieku w Pile, członkowie Stowarzyszenia “Jeziorki – aktywna wieś” oraz policjanci pilskiej komendy.

– Zaakcentowano w nich oprócz wskazania konkretnych działań potrzebę i promocję aktywnego spędzania czasu wolnego przez seniorów, co finalnie pozwala na kształtowanie przez nich bezpiecznych postaw i zachowań wobec potencjalnych zagrożeń współczesnej rzeczywistości – tłumaczy podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Z 54 nadesłanych prac konkursowych pilski spot otrzymał największą liczbę punktów i został uznany za najlepszy. Podoba się wam ten film?

Przeczytaj więcej o: Aktywny senior to bezpieczny senior, kpp piła, policja w pile, Spot pilskiej policji nagrodzony przez MSWiA

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.