Pobił i okradł bezdomnego pod śmietnikiem

09.10.2018|Autor: Redakcja

Złotowianin zaatakował przy jednym z osiedlowych śmietników bezdomnego. Kilka razy uderzył go w twarz, a następnie ukradł mu gotówkę.

Do ataku na ulicy Bohaterów Westerplatte w Złotowie doszło 3 października. Bezdomny zbierał surowce wtórne z osiedlowych śmietników. Kiedy był zajęty przeglądaniem odpadów w poszukiwaniu puszek nagle został zaatakowany przez mieszkańca Złotowa.

– Krewki 43-latek, najpierw zaczął dusić swoją ofiarę, a następnie zadał mężczyźnie kilka uderzeń pięścią w twarz oraz kopnięć w okolice tułowia. Bezbronny mężczyzna upadł na ziemię. Ten fakt wykorzystał napastnik przyciskając nogą brzuch mężczyzny przeszukał jego odzież i plecak zabierając wszystkie pieniądze należące do bezdomnego – relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik złotowskiej policji.

Mundurowi szybko ustalili rysopis sprawcy i zatrzymali go. Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie. 43-latek usłyszał zarzut rozboju i został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Mężczyzna był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu, za które odbywał już karę pozbawienia wolności. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.


fot. KPP Złotów

Przeczytaj więcej o: KPP Złotów, okradł bezdonego złotów, pobił bezdomnego złotów, Pobił i okradł bezdomnego pod śmietnikiem, policja w złotowie

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • !

    Bezdomny jest na dnie, ale ten koleś to totalne dno, degenerat.

  • w

    to przez Rydzyka,bo bezdomni nadziani są i rozdają samochody 😉