Zbigniew Zamachowski wystąpi z Na Górze

08.10.2018|Autor: Redakcja

Charytatywny koncert zespołu Na Górze z gościnnym udziałem Zbigniewa Zamachowskiego już 12 listopada. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na rzecz DPS w Rzadkowie.

Po raz drugi odbędzie się charytatywny koncert zorganizowany w celu zebrania funduszy na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie.

Na ubiegłorocznej imprezie, na której z nami zaśpiewał i zagrał Czesław Mozil, udało się zebrać niemal 7 tysięcy zł. W tym roku gościem zespołu będzie Zbigniew Zamachowski – zapowiada Wojciech Retz, lider zespołu Na Górze.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 12 listopada o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile. Zbiórka społeczna prowadzona będzie przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty to 40 zł.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc konieczna jest rezerwacja z podaniem imienia i nazwiska najpóźniej do 11 listopada na adres: koncert.nagorze@gmail.com

fot. Na Górze

Przeczytaj więcej o: Charytatywny koncert zespołu Na Górze z gościnnym udziałem Zbigniewa Zamachowskiego, Czesław Mozil w pile, DPS w Rzadkowie, Fundacja Słoneczko, fundacja słoneczko złotów, koncert na górze piła, lider zespołu Na Górze, mdk piła, wojciech retz, zbigniew zamachowski piła, Zbigniew Zamachowski wystąpi z Na Górze

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.