Juliusz i Predator w Kinie Helios

13.09.2018|Autor: Redakcja

W najbliższym tygodniu premiery dwóch hitowych filmów: polskiej komedii z Wojciechem Mecwaldowskim w roli tytułowego „Juliusza” oraz „Predator” czyli coś dla fanów kina Science-Fiction. Nie zabraknie również filmów dla dzieci i hitu wśród horrorów „Zakonnica”, który bije rekordy popularności.

W piątek premiera „Juliusza”. Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

„Predator” w reżyserii Shane’a Black (“Iron Man 3”) przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej.

W ramach projektów specjalnych horror „Zakonnica”, który otwiera sezon na horrory.
Kino Helios dla dzieci oferuje Filmowe Poranki ze Strażakiem Sam cz.5.
W ramach Kina na Temat „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” a z cyklu Kino Konesera film „Człowiek, który zabił Don Kichota”. W czwartek 18 września „Atak paniki” w ramach Kultury Dostępnej.

Nadal będzie można zobaczyć w pilskim Heliosie filmy „Biały Kieł”, „Dywizion 303. Historia prawdziwa” oraz „Krzysiu, gdzie jesteś?”.

Szczegóły repertuary dostępny jest na stronie Kina Helios.

Przeczytaj więcej o: helios piła, Juliusz, Kino Helios w Pile, predator, repertuar kina w Pile, Zakonnica

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.