Adrian Zandberg – lider Partii Razem w Pile

13.09.2018|Autor: Michał Kępiński

Partia Razem przedstawiła lidera pilskiej listy do Sejmiku Wielkopolskiego. Został nim Kamil Bocian, architekt, przedsiębiorca, lokalny aktywista. Razem przedstawiło też założenia programowe?

Adrian Zandberg – lider Partii Razem przyjechał we wtorek do Piły, by promować kandydatów swojej partii. Mówił o potrzebie zmian w samorządach i piętnował patologie jakie się zdarzają.

– Jest nie jedno miasto w Polsce w którym trzęsie tak naprawdę lokalny, bardzo zamożny biznesmen. Jest nie jedno miasto w Polsce w którym samorządowcy są od niego na różne sposoby zależni. Jest też całe multum takich historii w których jakiś przysłowiowy damski bokser zna się z milionerem spod celi, a potem dziwnym trafem staje na czele władz samorządowych – mówił Adrian Zandberg, lider Partii Razem.

Stąd między innymi decyzja by Partia Razem wystartowała w tegorocznych wyborach samorządowych. Swoich kandydatów wystawi jednak tylko do sejmików wojewódzkich. Liderem pilskiej listy został Kamil Bocian. Chce on by w instytucjach samorządowych całkowicie odejść od umów śmieciowych, a także podjąć walkę z wykluczeniem komunikacyjnym.

Chcemy w naszym programie zagwarantować dojazd PKS-em do każdej wsi sołeckiej. Chcemy doprowadzić do tego, żeby do każdego miasta powiatowego docierała kolej – zapewniał Kamil Bocian, lider pilskiej listy Partii Razem do Sejmiku Wielkopolskiego.

Partia Razem zamierza także walczyć w sejmiku z dyskryminacją osób ze środowiska LGBT, kobiet, mniejszości etnicznych i narodowych. Adrian Zandberg zaznaczył, że na listach ugrupowania w Wielkopolsce znajdą się przede wszystkim aktywiści, działacze społeczni, ludzie zaangażowani w różnego rodzaju ruchy społeczne.

Przeczytaj więcej o: Adrian Zandberg, Adrian Zandberg - lider Partii Razem w Pile, Kamil Bocian, lider Partii Razem, lider pilskiej listy Partii Razem do Sejmiku Wielkopolskiego

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Szamotuły

  damski bokser zna się z milionerem spod celi, a potem dziwnym trafem staje na czele władz samorządowych – mówił Adrian Zandberg, Szacun Panie Adrianie za zdany egzamin z realiów pilskich

 • stachu

  Heheh, mimo, że nie moja bajka polityczna to fajnie powiedział o tym damskim bokserze 🙂 made my day

 • CBA

  I co Wy na to obydwaj panowie z PSL-u, którzy po tym co się wydarzyło 11 września w waszym życiu nadal wchodzicie w tyłki pewnym osobom?

 • GPS100

  Marksistowski szympans z Warszawy powiedział jedno zdanie za dużo. Wiadomo jednak, że zdnie to podłożył szympansowi lewak wymieniony w tekście jako ptak z czerwonym dziobem. Tylko ta cecha się zgadza! Czerwony dziób.

 • heh

  poszedłbym z nim na Piwo…… i chciałbym usłyszeć jego argumenty, że to ja mam zapłacić za jego piwo…..

 • Piotr Uciekinier

  Niby bocian,a klapie jak żaba.Dla tego pana jedyny osiągalny sejmik to, tylko bociani.