Beata Szydło poparła Marka Subocza w wyborach

11.09.2018|Autor: Redakcja

Wicepremier Beata Szydło była gościem piątkowego spotkania otwartego Prawa i Sprawiedliwości. Do Wałcza przyjechała wspierać w kampanii wyborczej wicewojewodę Marka Subocza, który jest kandydatem PiS na burmistrza tego miasta. Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów między innymi do rady miasta i powiatu.

Kampania wyborcza nabiera rozpędu. Świadczy o tym coraz więcej wizyt prominentnych polityków. W piątek w Wałczu gościła wicepremier Beata Szydło. Celem spotkania było między innymi zaprezentowanie rządowych programów z których mogą korzystać gminy w naszym regionie.

Podczas spotkania Beata Szydło poparła kandydata na burmistrza Wałcza.

– Mogę Państwu rekomendować na waszego burmistrza Marka Subocza
– mówiła Beata Szydło, wicepremier.

Który obecnie sprawuje urząd wicewojewody zachodniopomorskiego. Zdaniem wicepremier to najlepszy wybór dla Wałcza.

– Myślę, że on tak bardzo ten Wałcz kocha, te wasze miasto, to wasze miejsce na ziemi,że naprawdę poświęci mu całą swoją energię a to oznacza że poświęci ją państwu – zapewniała Beata Szydło, wicepremier.

Spotkanie z mieszkańcami było okazją do zaprezentowania programu wyborczego. Marek Subocz chce stawiać na realizację programu Mieszkanie Plus, opiekę nad osobami starszymi, a także rozszerzenie działania Karty Dużej Rodziny. W planach kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza jest również…

– Rozbudowa infrastruktury turystycznej i kulturalnej jest jednym z moich priorytetów. Chciałbym, aby Wałcz mógł w pełni wykorzystać swoje walory przyrodniczo-kulturowe – mówił Marek Subocz, wicewojewoda zachodniopomorski, kandydat PiS na burmistrza Wałcza.

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło także kandydatów do wałeckiej Rady Miasta, powiatu wałeckiego, gminy wiejskiej Wałcz oraz kandydata na burmistrza Człopy, którym został Bartosz Nowicki.

Przeczytaj więcej o: beata szydlo, Beata Szydło poparła Marka Subocza w wyborach, beata szydło w wałczu, kandydat PiS na burmistrza Wałcza, Marek Subocz, wicepremier, wicewojewoda zachodniopomorski, wybory samorządowe wałcz, wybory wałcz

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • witcher

    każdy głos na PiS,to głos na zdrajców Polski !

  • Rolas

    Po zasrane oddajcie nasze pieniądze z OFE złodzieje!!