Zatrzymano 63 poszukiwanych w tym jedną kobietę

10.09.2018|Autor: Redakcja

63 osoby poszukiwane listami gończymi zatrzymali podczas wakacji pilscy policjanci. Mieszkańcy powiatu pilskiego poszukiwani byli od kilku miesięcy, a nawet od kilkunastu lat przez sądy i prokuratury na terenie całego kraju, między innymi za kradzieże z włamaniem, rozboje, znęcanie się, przestępstwa narkotykowe, oszustwa oraz pobicia.

Zatrzymani ukrywali się w domach, pomieszczeniach gospodarczych, meblach, w lesie, czy u sąsiadów. Dwóch poszukiwanych ukrywało się na terenie Niemiec i Holandii. Udało się ich zatrzymać dzięki współpracy z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji.

Zatrzymane osoby, to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 19 do 63 lat, wśród których była jedna kobieta – informuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Wszyscy zostali osadzeni w areszcie śledczym. TU znajduje się baza poszukiwanych osób. W przypadku posiadania informacji o poszukiwanym można zgłosić anonimowo ten fakt poprzez tę stronę lub pod numerem alarmowym 997.

Przeczytaj więcej o: kpp piła, policja piła, poszukiwani piła, zatrzymani piła, Zatrzymano 63 poszukiwanych w tym jedną kobietę

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.