Utrudnienia dla kierowców na al. Wojska Polskiego

10.08.2018|Autor: Redakcja

Ruszył remont drogi wojewódzkiej w przebiegu al. Wojska Polskiego w Pile. Drogowcy wymienią całą konstrukcję jezdni.

Remont prowadzony jest na odcinku od skrzyżowania z ul. Lotniczą do skrzyżowania z ul. Dzieci Polskich. To fragment o długości 658 metrów.

To jedna z ważniejszych dróg na ternie Piły i dlatego prace remontowe wzdłuż al. Wojska Polskiego będą prowadzone etapowo i rozłożone będą na kilka lat.O remoncie tej drogi informowaliśmy tu:

Al. Wojska Polskiego do wymiany. Rusza duży remont

Przeczytaj więcej o: droga piła remont, remont piła, remont Wojska Polskiego, Utrudnienia dla kierowców na al. Wojska Polskiego

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • J50

  Mam taką wątpliwość !!! Po zerwaniu dywanika asfaltowego widać, że w wielu miejscach brakuje podbudowy, a tam gdzie jest to tylko symboliczna. Ustawiane są już krawężniki i nie widać aby było miejsce na porządną podbudowę. Jeżeli jej nie będzie to cały remont o d..ę rozbić. Sam dywanik nic nie da !!!!

  • Podatnik

   Byle do wyborów.

 • pilanin

  >>>To jedna z ważniejszych dróg na ternie Piły i dlatego prace remontowe
  wzdłuż al. Wojska Polskiego będą prowadzone etapowo i rozłożone będą na
  kilka lat.
  To zdanie jest bez sensu. Właśnie dlatego, że jest to jedna z ważniejszych dróg, to prace remontowe powinny być wykonanie najszybciej jak to możliwe, a nie być rozłożone na kilka lat.

  • pilanin

   dokładnie. Ta droga to priorytet… Tyle lat ją zaniedbywali, że przez ten czas środki powinny być zapewnione z nadwyżką!
   Podają że do ul lotniczej a tak naprawdę będą remontować do ronda PCK czyli do ul. Medycznej.

   • drogowiec

    Masz racje. Do ul. Lotniczej jest ok. 890m a tutaj mowa jest o 650m.

  • Grajux

   Jakby robili całość od razu i nagle korki by były od ronda do ronda to ciekawe jakie by było jęczenie wtedy. Rozłożone w czasie by jednak nie było dużych korków.
   Tak naprawdę najlepiej jakby zamknęli ulicę i skierowali objazdy to wtedy mogli by najszybciej skończyć ale aż boję się co tutaj by było zamiast kilku komentarzy o to było by pewnie ze 100, że jak można tak robić i korkować miasto.

   Ludziom się nie dogodzi. Zresztą tutaj chodzi tez o pieniądze. Budżet w województwie na remonty dróg to 60 mln już to widzę jak dają w jedno miejsce prawie 50% środków.

   • Lukasz

    Nie rozumiesz, że ta droga od lat jest w tragicznym stanie? Powinni od kilku lat odkładać srodki aby jak najszybciej wyremontować calość. O jakich korkach Ty mówisz. W Pile nie ma korkow, pojedz do wojewodzkiego miasta to zobaczysz co to sa korki..

    • Grajux

     Jakby nagle Wojska Polskiego była zamknięta albo na całej długości po jednym pasie to nie chce mi się wierzyć, że jednak by korków nie było.

     Jak sam wspomniałem najlepiej jakby zamknęli całą ulicę i zrobili remont. Też ciężko jest odkładać na jedną ulicę jak w województwie jest pewnie więcej ulic które może są w gorszym stanie.

     Akurat mogli by zacząć od ronda przy gromadzie tam chyba najgorzej wyglądała, zwłaszcza przy światłach.
     Cieszmy się, że remont jest zamiast marudzić co i tak nic nie da.

     • Lukasz

      tu się zgodzę z tym odcinkiem. Najgorsze są te światła. Wystarczyłby znak zakaz skrętu w lewo!

 • Monika

  Koryto się odsuwa to remontują

 • Henryk

  Sprawdzonym sposobem na wygranie wyborów jest totalne rozkopanie miasta że wszyscy stali wtedy ludzie czują ta budowę. W Pile widać zbliżające się wybory po robotach.

  • ciapek

   czuć budowę, jednakże teraz mamy Internet i widzimy ile trwa taki remont/budowa w innych krajach, (jedną noc). U nas dalej jak w lesie i to “stanie by czuć budowę” mam nadzieje, że odbije się czkawką tym, którym zależy na zakorkowaniu jedne z głównych arterii miasta na tak długi czas…