Nowy repertuar Kina Helios

08.08.2018|Autor: Redakcja

Każdego piątku kino Helios prezentuje swój nowy repertuar. Nie zabraknie w nim premier oraz projektów specjalnych. Cała rodzina może miło spędzić czas przy familijnym filmie o psiaku Patryku a same dzieci zachwycone będą filmem animowanym: „Młodzi Tytani: Akcja!”

Dla fanów serii „Mission Impossible” dobra wiadomość: W piątek premiera nowej części: Fallout. Nawet najlepsze zamiary często wracają, by nas prześladować. W „Mission: Impossible – Fallout” zastajemy Ethana Hunta (Tom Cruise) i jego drużynę z IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) oraz ich sprzymierzeńców (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) w wyścigu z czasem – po tym, jak misja, którą prowadzili, nie powiodła się…
W filmie zobaczymy także Henry’ego Cavilla, Angelę Bassett i Vanessę Kirby. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie, twórca „Mission: Impossible – Rogue Nation”.

Propozycją dla całej rodziny jest film „Patryk”. Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego humo­rzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia każdy jej dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbój­nik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator stanie się najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie nabierze zupełnie nowych barw, gdy okaże się, jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.

Dzieciaki, które będą chciały spędzić letni czas w kinie będą mogły się wybrać na „Młodzi Tytani: Akcja!”. Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood… Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów.

W ramach Kina Konesera w poniedziałek o 18:30 „Na głęboką wodę” a dla fanów mocnych wrażeń „Pitlbull. Ostatni pies”, który wyświetlany będzie w ramach projektu Kultura Dostępna.

W kinie Helios nadal będzie można obejrzeć: „Ant-Man i Osa”, „Iniemamocni 2”, „Jak zostać czarodziejem” oraz „Mamma Mia! Here we go Again”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Przeczytaj więcej o: Helios w Pile, Kino Helios w Pile, Mission Impossilbe. Fallout, Patryk, repertuar Helios Piła, repertuar kina w Pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.