Dni otwarte w pilskiej komendzie policji

08.08.2018|Autor: Redakcja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego na organizowane w najbliższy piątek drzwi otwarte w pilskiej jednostce. Jednostkę będzie można zwiedzać od godz. 10.00 do 14.00.

Funkcjonariusze przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, a dla maluchów gry i zabawy edukacyjne z nagrodami. Spośród wszystkich uczestników zostanie wylosowany specjalny upominek – maskotka wielkopolskiej Policji – sierż. Pyrek.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć strefę bezpiecznego rowerzysty, uczestniczyć w warsztatach z technikiem kryminalistyki, a także w warsztatach odpowiedzialnego kierowcy oraz obejrzeć pokaz sprzętu grupy realizacyjnej. Bedzie też wakacyjny kącik bezpiecznego zachowania się nad wodą, strefa bezpiecznego maluszka, strefa bezpiecznego seniora, a nawet punkt informacyjny dotyczący naboru do służby w policji.

Dla przyszłych kandydatów do służby w policji funkcjonariusze przygotowali prospekty zawierające informacje na temat zasad doboru do służby w tej formacji oraz wszystkie niezbędne dokumenty jakie należy złożyć w przypadku chęci wstąpienia w jej szeregi.

opr. podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy KPP w Pile

Przeczytaj więcej o: Dni otwarte w pilskiej komendzie policji, dni otwarte w policji piła, kpp piła, piła policja, policja w pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.