Upały doskwierają psom w schronisku

06.08.2018|Autor: Redakcja

Kolejne kontrole w pilskim schronisku dla zwierząt. Upały doskwierają przebywającym tam psom.

W czwartek 2 sierpnia i piątek 3 sierpnia pracownicy Urzędu Miasta przeprowadzili kolejne kontrole w schronisku na Leszkowie.

– Biała agrowłóknina zawieszona w celu ochrony zwierząt przed słońcem na kojcach bez poszycia dachowego, zdała egzamin nawet podczas deszczu. Pomiar temperatury w kojcach około godziny 11.00 wyniósł 24 stopnie Celsjusza, przy temperaturze zewnętrznej sięgającej 40 stopni. W schronisku pozostawiono także poidła na spacery ze zwierzętami – czytamy na stronie Urzędu Miasta w Pile.

Zgodnie z zaleceniem weterynarza powiatowego obowiązuje zakazu wyprowadzania zwierząt w upały. Utrzymana została możliwość wyprowadzania zwierząt w godzinach porannych tj. od 8.00 do 10.00 oraz popołudniowych od 16.00 do 18.00.


fot. Urząd Miasta w Pile

Przeczytaj więcej o: Miasto Piła, schronisko dla psów piła, schronisko piła, Upały doskwierają psom w schronisku

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • deer

  Ale news !. . . gmina niech zainteresuje się staruszkami i bezdomnymi. . . słońce też im doskwiera.
  To schronisko to ma właściciela ?

 • dog

  W zimę będzie za zimno

 • Janek

  pralnia pieniedzy a nie schronisko dla zwierząt…. Głowski i te jego przetargi…………

  • pies

   jeżeli coś wiesz, to zgłoś do prokuratury, no chyba że jesteś internetowym hejterem jednego człowieka mającego parcie na fotel prezydenta

 • ja

  Rewelacja!!!!!!!!
  Kawałek szma… sorry agrowókniny rozpięty nad betonową klatką obniża temperaturę o 16 stopni!!!!. Producenci klimatyzacji masowo popełniają samobójstwa. Towarzystwo z UM jak zwykle ma ludzi za debili. Przykre.