Policja szuka sprawcę napadu na sklep [VIDEO]

10.07.2018|Autor: Redakcja

Funkcjonariusze z Trzcianki szukają włamywacza. Mężczyzna włamał się na początku kwietnia do sklepu w Trzciance. Sprawcę zarejestrowała kamera monitoringu. Teraz policja ujawniła to nagranie.

Do zdarzenia doszło w nocy z 1 na 2 kwietnia w Trzciance przy ul. Żeromskiego. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca po wcześniejszym wybiciu szyby w drzwiach wejściowych wszedł do środka, a następnie ukradł kasetę z pieniędzmi oraz uszkodził kasę fiskalną. Właściciel oszacował powstałe straty na kwotę ponad 900 złotych.

– Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował włamywacza. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę na nagraniu lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt. Informacje można przekazać osobiście lub telefonicznie, dzwoniąc na numer 997. Zapewniamy anonimowość – zapewnia mł. asp. Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy czarnkowskiej policji.

Przeczytaj więcej o: kpp czarnków, kradzież trzcianka, napad na sklep trzcianka, Policja szuka sprawcę napadu na sklep [VIDEO], policja w trzciance, włamanie do sklepu trzcianka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • (PO)papraniec

    Super gość tylko z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

  • mackiopadaja

    Włamanie a napad to dwie różne sprawy. Cała Asta… 😀