“Zaczynam się godzić z moim wizerunkiem”

21.06.2018|Autor: AK

Mam prawie 40 lat. Dopiero teraz dochodzę do wolności, do akceptacji samej siebie – mówi pilanka Kasia Smutniak w wywiadzie jakiego udzieliła w magazynie Vogue. Aktorka znalazła się na okładce polskiego wakacyjnego wydania Vogue’a.

– Zaczynam się godzić z moim wizerunkiem. Pewnie niewiele osób mnie zrozumie, a wiele wyśle mnie do diabła, ale co tam. Tak właśnie czuję – mówi Kasia Smutniak magazynowi Vogue.

Kasia Smutniak jest popularną aktorką we Włoszech, gdzie mieszka od lat. Teraz została zaproszona do sesji modowej w Polsce, na wydmach koło Łeby. W artykule pt. “Test na szczerość” w letnim magazynie Vogue opowiada, że po roli w filmie “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” postanowiła być wobec swoich znajomych szczera.

– Przyjaciele stwierdzili, że taka programowa szczerość to najbardziej punkowe przedsięwzięcie, jakie można sobie wyobrazić w dzisiejszym świecie – mówi aktorka.Kasia Smutniak wspomina też Piłę. W rodzinnym mieście chodziła do Ogólniaka na Pola. Jej mama była pielęgniarką w pilskim szpitalu, a tata Zenon Smutniak generałem lotnictwa.

Najnowszy włoski film z jej udziałem to “Loro” Paolo Sorrentino wszedł właśnie do kin. Obraz jest biografią byłego włoskiego premiera Silvio Berlusconiego.

Jesienią 2019 roku do kin wejdzie też polski film z jej udziałem. Kasi Smutniak partneruje Krystyna Janda w obrazie “Unpromised Land” w reżyserii Jacka Borcucha.

Przedstawiamy drugą, prenumeratorską okładkę z autografem Kasi Smutniak.Zdjęcia: Stanisław Boniecki | Van Dorsen…

Opublikowany przez Vogue Polska 11 czerwca 2018

Przeczytaj więcej o: "Zaczynam się godzić z moim wizerunkiem", kasia smutniak piła, vogue piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.