Głowski zostanie prezydentem z pomocą zastępców?

13.06.2018|Autor: Artur Maras

Bez zmian na stanowiskach najbliższych współpracowników. Taką deklarację złożył dzisiaj prezydent Piły. Chodzi o obsadzenie najwyższych stanowisk w Urzędzie Miasta jeśli Piotr Głowski kolejny raz wygra wyścig o fotel prezydenta Piły.

– Są takie spekulacje, które mówią o zmianach w tym ścisłym zespole. Chciałbym dzisiaj powiedzieć, że jeżeli będę miał taką możliwość będę decydował o składzie współpracowników również tej najbliższej kadencji, to ten zespół, który jest ze mną oczywiście, o ile ich prywatne plany nie będą inne, chciałbym żeby mi towarzyszyli i dalej zmieniał miasto – zapewnia Piotr Głowski, prezydent Piły.

Przy wygranej w nadchodzących wyborach samorządowych, najbliższymi współpracownikami Piotr Głowskiego mieliby więc nadal pozostać jego obecni zastępcy Beata Dudzińska oraz Krzysztof Szewc. Na stanowisku skarbnika Gminy pozostałaby Ewelina Ślugajska, a funkcję sekretarza Gminy pełniłby nadal Roman Szarzyński.

Jednocześnie prezydent zapowiedział, że Koalicja Obywatelska podpisana w maju nie przewiduje stanowisk w Urzędzie Miasta dla kogoś z Nowoczesnej. Celem zawiązanej koalicji ma być bowiem stworzenie wspólnych list do rad gmin, powiatów i sejmiku województwa.

Przeczytaj więcej o: Głowski zdobędzie fotel z pomocą Szewca i Dudzińskiej?, Głowski zostanie prezydentem z pomocą zastępców?, piotr glowski, prezydent Piły, wybory piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Krystyna

  Oby nie!! Głowski to prezydent dla bogaczy a nie dla zwykłych wyjadaczy chleba!!!

  • Dusigrosz

   Ale w Pile przecież sami bogacze ! Wystarczy wejść do galerii ! Sama “oligarchia” panosząca się po tanich sieciówkach z pretensjami ze “nie ma co kupować i że nie ma butiku Versace lub Armani “. Wypudrowane niunie w tak ciasnych jeansach ze im niedokrwienie nóg grozi i ich partnerzy “biznesmeni” narzekający, że ich salonowa niemiecka fura nie mieści sie na standardowym miejscu więc muszą parkować na miejscu dla niepełnosprawnych. Przwcież tu jest drugie Monte Carlo tylko marina troche mniejsza :))) A w Lidlu będzie kawior !!

  • http://www.panwojtek.com/ Wojciech Skowroński

   Udowodnij prawdziwość, że dla ‘dla bogaczy a nie dla zwykłych wyjadaczy chleba’. Klepać trzy po trzy, co ślina na język przyniesie – każdy może. Przekonaj mnie, że to co napisałaś ma sens!

  • 1

   Głupie gadanie Krystyno… To miasto jest takie jakiego chcą jego mieszkańcy. Tu są i bogacze i biedacy. Prawdopodobnie Ty zaliczasz się do tych drugich. Dodam, że sądząc po poglądach sama jesteś sobie tego winna…

  • kimkolwiek

   A ja tam chleba nie lubię. Wolę bułki.

 • Pilanka

  Ludzie dajcie szanse komuś innemu! Ile można dać się mamić przez platfusów, tych zabucanych złodziei, tą ELYTE trzeba rozpędzić.

  • pilanin

   dajmy rządzić PiSowi, nikt nam tyle nie dał ile oni obiecali !

   • Adamski bokserek

    Wraz z Elkiem którego niejedna matka wariatka chciałaby mieć za męża!

    • Polka

     Wariatki daly sie wkręcić na przedwyborcza kielbase…szczegolniec jedna …

   • Tomi

    Jeżeli ta wypowiedź jest ironią to ok! W przeciwnym wypadku…. 😉

    • d

     ironia czy przenośnia? trudne słowo 😉

 • Mac

  Aby było- tak , jak było…