Daniel Krysztofiak prezesem zarządu Altvater Piła

13.06.2018|Autor: Redakcja

Rada Nadzorcza Altvater Piła powołała 6 czerwca Daniela Krysztofiaka na stanowisko prezesa zarządu. 

Daniel Krysztofiak jest doświadczonym managerem w obszarze gospodarowania odpadami i  surowcami, związanym z branżą od ponad 10 lat. W ENERIS Surowce pracuje od ponad 2  lat, z czego przez ostatnie 1,5 roku kierował z powodzeniem Zakładem w liczących ponad 200 tys. mieszkańców Kielcach. 

— Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować w Pile. Altvater skutecznie stawia czoła coraz większym wyzwaniom branży ochrony środowiska. Nowoczesny sprzęt, komplementarność usług, a przede wszystkim świetny zespół gwarantują realizację usług dla mieszkańców Piły i regionu na najwyższym poziomie. Duża w tym zasługa dotychczasowego Prezesa, Dariusza Mikołajczyka, któremu chciałbym podziękować za 7 lat ciężkiej i owocnej pracy — powiedział Daniel Krysztofiak, prezes zarządu Altvater Piła. 

Dariusz Mikołajczyk pozostaje w Grupie ENERIS, gdzie będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów strategicznych i rozwojowych. 

Zmiana na stanowisku prezesa Altvatera


fot. i opr. Marta Czerwińska, specjalista ds. komunikacji w Grupie Eneris

Przeczytaj więcej o: Daniel Krysztofiak, Daniel Krysztofiak nowym Prezesem Zarządu Altvater Piła, prezes zarządu Altvater Piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.