A może do kina?

17.05.2018|Autor: Redakcja

Przedstawiamy repertuar pilskiego Heliosa na najbliższy tydzień, gdzie przedpremierowo będzie można obejrzeć przygodowy film dla całej rodziny “Wyszczekani” oraz dla fanów Gwiezdnych Wojen “Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”.

W niedzielę o 17:30 Helios zaprasza na przedpremierowy seans szalonej komedii “Wyszczekani”. Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Natomiast w czwartek o godz. 19:00 przedpremierowo “Han solo: Gwiezdne wojny – historie”. W czeluściach mrocznego i groźnego przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i poznaje hazardzistę Calrissiana. Tak rodzi się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

Jednak premierą tego tygodnia jest “Deadpool 2”. Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

A jeżeli to ktoś chce zobaczyć dwie części Deadpool’a to Helios zaprasza na Mini Maraton Deadpool’a. Start w piątek już o godzinie 20.00, pierwszą częścią serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku. Chwilę później wyczekiwany, premierowy DEADPOOL 2!

Kolejną premierą tygodnia jest dramat w reżyserii Michaela Masona “Bóg nie umarł. Światło w ciemności”. Wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni. Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości.

W ramach Kina Konesera w poniedziałek o godz. 18:30 obejrzeć będzie można dramat “Nigdy cię tu nie było” a w czwartek w ramach Kultury Dostępnej film w reżyserii Kingi Dębskiej “Plan B”.

Nadal na ekranie Kina Helios będzie można zobaczyć filmy “Avengers: Wojna bez granic”,”Kaczki z gęsiej paczki” i “Rampage: Dzika furia”.

Dokładny repertuar znajduje na stronie internetowej kina Helios w Pile.

Przeczytaj więcej o: Bóg nie umarł. Światło w ciemnośc, Deadpool 2, Han solo: Gwiezdne wojny - historie, helios, kino Helios, Wyszczekani

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.