Salon Kulturalny z Michałem Czerneckim i niespodzianką!

07.05.2018|Autor: Redakcja

TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury w Pile zapraszają na pierwszy w tym roku Salon Kulturalny. Będzie to edycja szczególna ze względu na debiutującą w roli nowej prowadzącej znaną dziennikarkę Kingę Burzyńską! Jej gościem będzie aktor teatralny, filmowy i telewizyjny Michał Czernecki. Obecnie grający w popularnym serialu stacji TVN “Diagnoza”.

Salon Kulturalny rozpocznie się projekcją filmu o godz. 18:00 w pilskim RCK. Tym razem zapraszamy na komedię romantyczną “Podatek od miłości” reżyserii Bartłomieja Ignaciuka. Jest to zabawna historia pracującej w Urzędzie Skarbowym Klary i pełnego uroku oszusta podatkowego. Między głównymi bohaterami w wyniku serii niefortunnych zdarzeń dochodzi do emocjonalnej amplitudy.

Michał Czernecki w “Podatku od miłości” zagrał Ryszarda, szefa Klary. Zobaczymy go w duecie z filmową żoną – Weroniką Rosati.

Spotkanie z Michałem Czerneckim rozpocznie się o godzinie 20:00 i poprowadzi je dziennikarka TVN, autorka oraz prowadząca program „Szkoła filmowa” w TVN Fabuła Kinga Burzyńska. Zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w środę, 30 maja! Bilety możecie kupić TUTAJ

Mecenasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.

Sponsorami Salonu Kulturalnego są Galeria VIVO! Piła i ASTA-NET.

Partner Salonu: Canvas Marcin Szymański .

Przeczytaj więcej o: kinga burzyńska, michał czernecki, Podatek od miłości, rck, regionalne centrum kultury, salon kulturalny, salon kulturalny tv asta

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Widz

  Salon bez Krzysia? Bo Wróblewski to żadna strata.

  • Stefan Majewski

   chłopcy w UM sie obrazili ze KM ze starostą sie brata to rozkapryszone szczeniaki zabawki zabrali i nowy salon robią

   • Stefan Majewski

    Tak jak obrazili sie na Uniwersytet Trzeciego Wieku za przeprowadzke do Iskry i swoj załozyli . Ktos powinien sie leczyc .