Pilanka wyróżniona w II Polish Businesswomen Awards

23.04.2018|Autor: Czytelnik asta24.pl

Ponad 250 przedsiębiorców, właścicieli firm, znane osobowości oraz media pojawiły się w minioną sobotę w Hotelu Bellotto w Warszawie na prestiżowej, finałowej Gali VII Polish Businesswomen Awards 2018, podczas której zostały wręczone statuetki w uznaniu za sukcesy, profesjonalizm i najwyższą jakość.

W tym roku w kategorii Wybitna Osobowość statuetkę otrzymała aktorka Grażyna Wolszczak, nagroda w kategorii Działalność Charytatywna wręczona została Dorocie „Dodzie” Rabczewskiej, aktor Jacek Rozenek otrzymał statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.

Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie VII Polish Businesswomen Awards w kategorii: Sukces i tytuł Lider w podejmowaniu przedsiębiorczych inicjatyw, zdobyła pilanka Karolina Smęda-Drzycimska.

Karolina Smęda-Drzycimska
 jest kreatywną i przedsiębiorczą Wielkopolanką. Wielokrotnie zdobywała wyróżnienia i nagrody uczestnicząc w wielu konkursach regionalnych i ogólnopolskich m.in. zdobyła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kobieta Przedsiębiorcza 2012 organizowanym przez Dress for Success, Klub Kobiet Przedsiębiorczych i Gazetę Wyborczą w Poznaniu. W Warszawie otrzymała Nominację w II edycji Ogólnopolskiego konkursu o Statuetkę Platerki. W tym roku zajęła trzecie miejsce w konkursie Kapituły Głosu Wielkopolskiego „Osobowość Roku 2017” w kategorii Biznes


fot. archiwum Karoliny Smędy-Drzycimskiej i Elżbiety Jeznach

Przeczytaj więcej o: Karolina Smęda-Drzycimska, Pilanka wyróżniona w II Polish Businesswomen Awards

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • uszek

  no no no brawo !

 • Hilton

  Co za kreacja ….wstyd ….między takie towarzystwo

 • Matka

  Czy ta pani jest doradcą wizerunku..
  ? Nie chciałabym aby kogokolwiek ubierala. ..patrząc na jej buty i sukienkę 😄

 • Romantyk

  “Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie…” Stanisław Jachowicz