Rada Społeczna do spraw zwierząt w Pile

09.02.2018|Autor: Jakub Sierakowski

W marcu zostanie powołana Rada Społeczna przy prezydencie Piły, która ma się zajmować opieką nad zwierzętami. Osoby, którym leży na sercu los będących w potrzebie czworonogów, mogą dostarczać zgłoszenia do Urzędu Miasta.

– Chciałbym wszystkie osoby, dla których los zwierząt jest naprawdę ważny, zaprosić do stałej współpracy, do Rady Społecznej przy prezydencie. Myślę, że to utnie spekulacje, kto i ile wie na przykład na temat sytuacji zwierząt w schronisku. Chciałbym powołać radę w marcu – deklaruje Piotr Głowski, prezydent Piły.

Rada będzie zajmować się opieką nad zwierzętami na terenie miasta. Nie tylko tymi, które przebywają w schronisku, ale także bezdomnymi i przebywającymi w złych warunkach. Osoby, które dołączą do rady społecznej, będą mogły także brać udział w kontrolach przeprowadzanych przez Urząd Miasta w Pile – również i na Leszkowie. Wszyscy zainteresowani mogą dostarczyć zgłoszenia do biura prezydenta do końca lutego, wraz z informacją, czy opieką nad zwierzętami zajmują się już zawodowo, czy w ramach wolontariatu.

Przeczytaj więcej o: piła bezdomne psy, piła schronisko, piotr glowski, prezydent Piły, Rada Społeczna do spraw zwierząt w Pile, rada społeczna piła, schronisko dla zwierząt piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • pilanin

  proste i dobre rozwiązanie, brawo 😉

 • Burek

  Dlaczego schronisko zbiera datki skoro ma dotację z budżetu miasta? ??? Czy brak im kasy bo źle gospodaruja????

  • xyz

   w artykule nie ma mowy o zbiórce – nie siej burek fermentu,

   • Krawczyk

    Ale zbierają dodatkowe datki. ..chyba nie wyrabiają z założonym budżetem. ..nie broń ich

    • kibic żużla

     I co z tego że zbierają ? to żle że chcą powiekszyć budżet ? tylko przyklasnąc przeciez nie musisz dawać. Lepiej mieć 3 worki karmy czy 5 worków ?