Złamał nos kobiecie i ukradł jej kilkadziesiąt złotych

09.01.2018|Autor: Redakcja

24-latek z Piły złamał nos 60-latce i ją okradł. Napastnik trafił już do aresztu.

Do zdarzenia doszło na początku stycznia przy alei Wojska Polskiego w Pile. 24-latek zaatakował ponad 60-letnią pilankę. Chwycił ją za ramię i zażądał aby dała mu pieniądze. Gdy kobieta oddała mu kilkadziesiąt złotych, sprawca uderzył ją w twarz i uciekł. Kobieta ze złamanym nosem i obrażeniami twarzy trafiła do szpitala.

– Funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o rozbój, a także miejsce jego przebywania. 5 stycznia kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę w jednym z mieszkań na terenie Piły i przewieźli do policyjnego aresztu – informuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Sprawca przyznał się do popełnionego czynu, Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego zaatakował kobietę. Sąd Rejonowy w Pile wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 12 lat.

Przeczytaj więcej o: kpp piła, policja w pile, Złamał nos kobiecie i ukradł jej kilkadziesiąt złotych, złamał nos kobiecie w pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Panro

  Należałoby “wyrwać” takiego chwasta !!!

 • krzych

  A ubrany był w bluzę z kapturem, ze znakiem “Polska Walcząca”…

  • wojtpil

   Czerwona Piła więc statystycznie ujmując raczej resortowe dziecko…

 • Damian Bukowski

  Szmaciarz

 • Damian Bukowski

  Do izolatki z tym BYDLAKIEM