Wygraj bilety na występ Krzysztofa Daukszewicza!

09.01.2018|Autor: Redakcja

W sobotę, 20 stycznia o godzinie 19.00 w pilskim RCK ze swoim autorskim programem “Nareszcie w Budapeszcie” wystąpi Krzysztof Daukszewicz. Z tej okazji mamy dla was dwie podwójne wejściówki na występ satyryka.

“Nareszcie w Dudapeszcie” to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski. Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku “Przegląd”. Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” w 2009 r.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosiła antywojenna farsa, za którą w 1986 roku Krzysztof Daukszewicz otrzymał nagrodę? Mail z odpowiedzią należy przesłać na adres: konkurs@asta24.pl, wraz z podaniem danych osobowych do czwartku 11 stycznia, do 23:59.

Regulamin konkursu

Przeczytaj więcej o: konkurs, Krzysztof Daukszewicz, rck, satyryk, TV ASTA, wygraj bilety, występ satyryka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.